Kalalkäigud.

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Püük CR - putuk RC
Manused
IMG_2608.jpgx.jpg
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

Ega minagi käed rüpes istunud, sama nire Ziini ja Kimpsiga aga teine ots. Kõigepealt õnnestus lihtsa kavalusega saada kahekäeline klaas kätte ja mis on minu käes, selle saab vaid tangidega või veel kavalama trikiga kätte, nautisin olukorda :)
Tänase kohta võiks öelda – kolmeputukapäev, kõigepealt miski kollasetiivaline, siis pool päeva mikidega ja õhtul, kui pilve tõmbas ja sadama hakkas, tuli viimane kala roosa hello kitty’ga.
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kimps »

Stiilinäide tänasest
Manused
mikk.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Ilm nii talviseks kiskund,et jõeääres maa valge.Esimesed pinnakakalad sain ikkagi kaldale ;)
Manused
IMG_0476.jpgx.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Lõpuks ometi saab ühest mehest jõeääres rahu... hakkad raha teenima, et trahvid ära maksta ja ridvad võetakse ka ära hoiule! Õiglus on ikka maailmas olemas :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

ZiiN,hoopis aukirja ja uhke märgi rinda pidin saama,et võõrliike meie vetest välja tirisin :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

helistasin, kaebasin, keegi ei uskunud
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Saan aru,et maad on võtnud kõikse edasiviivam jõud - kadedus.Mina kade pole,kui kõik püüavad mingi uppuva striimeri mikiga,siis avaldan saladuse - mina kiskusin kala Minni pinnakaga - sellele ei suuda keegi kunagi vastu panna 8-)
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

T.H kirjutas:ZiiN,hoopis aukirja ja uhke märgi rinda pidin saama,et võõrliike meie vetest välja tirisin :lol:
Jutusta aga julgesti, küll me usume :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

T.H-l väga ilus pilt . Täidab kõik korraliku foorumipildi nõuded . Annab pildi tegijale võimaluse laiata ja välja näidata edevust , tekitab piisavalt "kaasvõitlejates" kadedust . Ainult see minni pinnaka jutt on ajast ja arust , praegu on kuum putukas miki - raspuutin 8-) .
Vasta