Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Üks mees küsis kunagi , et milleks nii palju ? Küsisin vastu , et kui palju on palju? Teen ritvu nii palju kui põnev on . Kriteeriumiks ongi see , et põnev peab olema. Kui põnev enam ei ole , siis tuleb hakata .... :roll: ... :) ... tegema.Ja jälle on mõnda aega põnev.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Mailil oli jutt , et viimased puuduolevad rõngad on teel. Paras aeg hakata liimiga mäkerdama... Käepidemed külge , rullisadulad ootavad juhtrõngaid.
Manused
Foto0498.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikune pool tundi heitmist... Dickerson 8015 .
Manused
Foto0499.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Kas keegi on proovinud Eagle Claw Powerlight 9' 5# ritva mida tartus müüb betta ja fishpoint? Käes tundub väga huvitav,tõsine nuudel, täielikult paraboolne, krt nagu pambust hoiaks käes. Disain mulle isiklukult ka meeldib, kollane ritv mustade rõngastega. ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Või et täielikult paraboolne , et kohe nagu bambust hoiaks käes... :lol: :lol: :lol: Ei tea kuhu siis paraboolne bambus liigitatakse? :roll:
See eagle claw`i ritv on med.fast toimega , materjaliks IM7 . ( väga paljud peaks mäletama visioni introt ). Seega kalalkäimiseks väga hea ritv.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

AndriPro kirjutas:Või et täielikult paraboolne , et kohe nagu bambust hoiaks käes... :lol: :lol: :lol: Ei tea kuhu siis paraboolne bambus liigitatakse? :roll:
See eagle claw`i ritv on med.fast toimega , materjaliks IM7 . ( väga paljud peaks mäletama visioni introt ). Seega kalalkäimiseks väga hea ritv.

No vot järelikult sa pole seda ritva proovinud. Medium fastist on asi ikka väga kaugel. Netis ja ridva peal on jah medium fast ja im7 kirjas, seda lugesin ise ka välja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ma olen seda ritva mitu korda proovinud ja mõni foorumi kasutaja püüab sellega minu soovitusel . ;)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

AndriPro kirjutas:Ma olen seda ritva mitu korda proovinud ja mõni foorumi kasutaja püüab sellega minu soovitusel . ;)
Ok siis on see ridvakiirus ikka väga subjektiivne asi, muidu peaks ma enda teised ridvad selle Eagle Clawi kõrval heavy superfastiks ristima.
Küsimus veel, kas featherlighti ka näppinud oled? Klaaskiud ritv, tunub huvitav, hind jällegi päris mõsitlik.

Täna tõin salmost Diamond fly 7/8 ära, ei jõua ära ootata kuna nööri peale saab :twisted:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Olen seda eagle clawi klaaskiudu samuti käes hoidnud , isegi kalale olen sellega saanud. Vot see ritv läheb sinna kanti , teed tagasiheite , võtad lonksu kohvi , heidad.
Salmo ritv on väga hea ritv. 7/8 on paras lõheridvaks .
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Ega Sul Andri mõna nööri pole müüa selle salmo ridva peale? Kodulehel kirjas 7/8 ridva koha, et on 9' ehk 270cm, tegelikult on 9'6" ehk 290cm. :roll:
Esimene asi mis selle salmo ridvaga teha tuli, oli selle rõveda kleepsu eemaldamine. Pärast seda veel parem ritv :lol: :lol:
Vasta