Klaasfiiberridvad.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Siia teemasse sobivad kõik klaasfiiberridvad ,uued , vanad , isetehtud .Ridva pilt või pildid , kogemused ,sobivad nöörid jne,jne.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Minul sai tutvus klaasfiiberritvadega alguse Scott F 7`6" #4 -st.Klaasfiiber , mis klaasfiiber , kas nüüd Scotti kõige parem , ei oska öelda.On selles võlu ja on selles mida kaifida.Kahjuks jäi aega sellega kalal käimiseks väheseks , bambusridvad võtsid oma. Praegu käin nii korra -kaks aastas ülejäänud aja tolmab nurgas .Aga ära anda / müüa ka nagu ei ihna .
Manused
Foto0002.jpg
Foto0001.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Siin siis üks isetehtud klaasfiiber. Kokku sobitatud 1,5m plankudest ,7`2" #6. Idee tuli Coloradot hööveldades , üritasin teha selle ridvatoime coloradole nii lähedale kui võimalik (nii lähedale kui oskasin)
Manused
Foto0005.jpg
Foto0008.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Isetehtud. 1,5m pikkustest plankudest kokku sobitatud 7`4" #7-8 . Kui eelmisel pildil olevat üritasin Colorado sarnaseks , siis selle tegin Traunile sarnaseks .....toime , samad nöörid , sama rull.
Manused
Foto0012.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Isetehtud. Teadmata päritolu plangud 9`2" #8.Nöörid #8 DT või #9 wf . Aastaid tagasi sai kõvasti käidud sellega... siis kui veel suure kala hirm oli. Praegu seisab suurema aja , mõnikord võtan kalale kaasa , varuridvaks või nii.
Manused
Foto0006.jpg
Foto0008.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Klaasfiibritest on mul veel üks 8`#7-8 .See on ümber tehtud mingitest odavatest plankudest . Neid plankusid kasutasid Eagle Claw , Balzer , praegu peaks olema ka Volzankal. Ühesõnaga ostad ridva lõikad kõik rõngad ja vidinad maha .Ja siis paned oma meelejärgi vidinatest uuesti kokku. See ritv oli mul põhiliselt talveritv , praegu tolmab nurgas.
Manused
Foto0007.jpg
Foto0009.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Klaasfiiberridvad.

Postitus Postitas AndriPro »

Need on siis kõik klaasfiibritest , mis mul on . Nende soetamine ja tegemine jäi aega kui ei olnud veel päris kindel kas olen võimeline tegema endale meelepärast bambuste komplekti. Praeguseks on siis olukord kus kalal käin bambustega ja klaasfiibritest on meeldiv teadmine , et nad on olemas ... kusagil tolmukihi all....
Vasta