Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

Vot siin on see koht, mida ma pidasin postituste kellaaegade suhtes silmas. Kirja läheb mu eelmine postitus 00.33, see, mis puudutas GPX teemat, õige kell oli 23.33, kui postitasin, tegelt on see tund aega varem. Keegi on suveajas...DDD
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Foorumi kellaajal ja arvuti kellal on tunnike vahet jah , nii , et elame suves edasi....

Nööridest. See Ultimo oli mul TFO peal ja sai proovitud seda siia ja sinna. Attacki ridvale sobis ikka ülihästi. Praegu on see Tartus , proovida saaks. GPX on mul samamoodi #9 , Scott BC peal. Ei ole mõtet rääkidagi mida selle komplektiga on võimalik heita. Kui Intro ei jaksa #8GPX-i heita ,pane #7. HMT-d ei ole endal olnud , aga proovida olen saanud hulgim kordi ja praegu on ühele klaasfiibrile tellimuses #6 HMT. Nendel kolmel nööril on niisugune huvitav omadus , et neid saab heita fast ridvaga (mul oli Sage TCR) ja saab heita medium ridvaga (kasvõi mõne vedela bambusega) . See , et Intro nendega sobib , ei ole kahtlustki , kogu küsimus on selles , et sa endale just selle kõige..kõige leiaksid.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Muidugi , mille jätsin soovitamatta on see Rio paar - Gold ja Trout LT. üks siis rohkem striimeritele , teine pinnakatele. Selle Rio paari juures on see häda , et oskusi on ikka vaja , heitepead mõlematel üle 14 m . Kui aga hakkama saad , ei sa neid enam käest pane , või kui paned , siis vahetad Wulffi TT või long belly vastu.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas: GPX on mul samamoodi #9 , Scott BC peal
Mis tokk on scott BC?
SA Mastery GPX või 3m-i GPX ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Scott Back Country Special 7`7".
No näiteks Mistpoolis loed : 3m GPX müügis , aga karbi peal on SA Mastery series GPX. Kas pole mitte üks ja sama?
Salmon
Postitusi: 9
Liitunud: 09.09.2012, 12:44

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Salmon »

Mida proovida GT SW fast klass 8 ja pikkus 9` peale? avastasin, et vibe-il on tulnud ringiratast pragu nööri otsa kus silm algab, ehk sinna kus nöör on veel ühekordselt :shock:
Ja mis praktika näitab, kas nöör nüüd kuidagi nõrgem või kasutu? Proovisin mõistlikult jõudu rakendades puruks tõmmata aga ei läinud ja heitmisel nagu ka ei sega :roll:
Viimati muutis Salmon, 10.12.2012, 11:24, muudetud 1 kord kokku.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Foorumi kellaajal ja arvuti kellal on tunnike vahet jah , nii , et elame suves edasi....

Nööridest. See Ultimo oli mul TFO peal ja sai proovitud seda siia ja sinna. Attacki ridvale sobis ikka ülihästi. Praegu on see Tartus , proovida saaks. GPX on mul samamoodi #9 , Scott BC peal. Ei ole mõtet rääkidagi mida selle komplektiga on võimalik heita. Kui Intro ei jaksa #8GPX-i heita ,pane #7. HMT-d ei ole endal olnud , aga proovida olen saanud hulgim kordi ja praegu on ühele klaasfiibrile tellimuses #6 HMT. Nendel kolmel nööril on niisugune huvitav omadus , et neid saab heita fast ridvaga (mul oli Sage TCR) ja saab heita medium ridvaga (kasvõi mõne vedela bambusega) . See , et Intro nendega sobib , ei ole kahtlustki , kogu küsimus on selles , et sa endale just selle kõige..kõige leiaksid.
Lugesin selle Zpey Ultimo kohta netiavarustest ja tundub nagu mingi üüüber nöör olevat :roll: Andri, kindlasti tahaks seda proovida, kui vähegi võimalik on... Tulen jõulu ja aastavahetuse vahel lõunamaale ja kui siis selle nööri tartust kudagi kätte saaks ning sul kodujuures nire jääs pole, siis kibeleks proovima :) . Ja äkki aitad tuvastada, mis seal praegu peal on... kahtlustan miskit visioni toodangust.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:Scott Back Country Special 7`7".
No näiteks Mistpoolis loed : 3m GPX müügis , aga karbi peal on SA Mastery series GPX. Kas pole mitte üks ja sama?
No ju ta sama on, lihtsalt märkasin, et kahe nime all,plaan osta ka, kui millestki aru ei saa või ei tea, siis küsin kohe.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

Aga kuuledsa, sepaonu, kas sa siis nüüd ka lendõngega kalastad?!
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Salmon . Mis nöör läheks selle GT4 SW-i peale , ei tea . Olen neid SW ritvu proovinud nii GT-d kui ka Nite-t , kahjuks ei ole minu maitse.Võib-olla oskab keegi soovitada. Ega see pragu enne segagi , kui ükskord katkeb. Ma oma kahekäelisel võtsin jupi maha , panin uue silmuse ja käib jälle mõne aja. Heitmisel seda mõne cm-st jupi mahavõtmist küll tunda ei ole.
Vasta