Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlo. See Ultimo sai TH kätte . Arvan , et proovida saaks ikka , kui alles veel on.
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas lauri »

AndriPro kirjutas: No näiteks Mistpoolis loed : 3m GPX müügis , aga karbi peal on SA Mastery series GPX. Kas pole mitte üks ja sama?
Scientific Anglers (SA) on üks osa 3M korporatsioonist, sellest ka segadus nimedega. ei viitsi järgi uurida aga võib ka vabalt olla, et osades maailma regioonides turustavad nad ühe ja osades rohkem teise nime all...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

tuutu kirjutas:Aga kuuledsa, sepaonu, kas sa siis nüüd ka lendõngega kalastad?!
Nüüd on vist ainult üks ullike, kes tenkaraga läheb miinusega vehkima, teistel normaalsetel rõngad väga ära külmuvad ;)
Ma väsitasin ennast lõplikult viskekorgiga püügist ära augustis. Paar kuud läks mõtlemise peale. Novembri alguses sain esimese komplekti kätte, jõudsin isegi kolm püügipäeva meres teha.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

sepaonu kirjutas:
tuutu kirjutas:Aga kuuledsa, sepaonu, kas sa siis nüüd ka lendõngega kalastad?!
<BR sab="674"><BR sab="675">Nüüd on vist ainult üks ullike, kes tenkaraga läheb miinusega vehkima, teistel normaalsetel rõngad väga ära külmuvad ;)<BR sab="676">Ma väsitasin ennast lõplikult viskekorgiga püügist ära augustis. Paar kuud läks mõtlemise peale. Novembri alguses sain esimese komplekti kätte, jõudsin isegi kolm püügipäeva meres teha.
Nonii siis...oleks sa varem sõnanud, et kavatsed lendõngega vehkima hakata, oleksin maha laitnud, sest tegelt ei tohi lendõngega püüki kellelegi soovitada. On kallis lõbu ja lahti enam ei lase :D
Olgu, nali. Lõksus sa nüüd oled igatahes. :mrgreen:
Viimati muutis tuutu, 11.12.2012, 22:35, muudetud 1 kord kokku.
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Mis varustusega sepaonu mere ääres käib?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Mul 9.6 #8 s4 tokk.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

Käisin siis Introga ka jõe ääres ära. Olukord meil siin põhjas on selline, väljas -6:

Pilt

Leidus ka mõni koht, mis oli laiemalt lahti, käreda lõik muidugi:

Pilt

Ritv jättis positiivse mulje ja isegi peal olev tundmatu nöör oli enam-vähem. Lennutas isegi uppuvat liidrit ja 1/0 putukat. Samas normaalselt püüda ikka ei saa, nöör ja rõngad pidevalt jääs, putuk samuti. Tuleb kevadet oodata :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Visionilt on tulemas uus ritv Extreme , või siis vana, http://www.visionflyfishing.com/page.ph ... d=243&c=30 Kui ridva plank on sama , mis vanal , siis on tööriist missugune , med. toimega jne..
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Villu , meil oli kunagi juttu putukakarpidest. On neid veel alles? Ja kust kohast saaks seda foam`i vähemalt 4mm paksust , parem veel 6mm? On kellelgi teada?
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas villu »

Kaks karpi saadaval. Endal kaks kasutuses. Foami küll hetkel kusagilt võtta pole.
Vasta