Jämmime või ?

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

kuna 16 veebruar on norra ookeanipüügihuviliste kokkukas, olen orgunni poole peal, siis ma olen sellel jämmi kuupäeval miinusmärgiga.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tuutu »

6. tuutu....ma ka tahaks tulla......kas kuup. on nüüd surmkindel, või seda veell muudetakse?...mul suht ükskõik...aga sepaonu muidu ei pääse...vb. mõni veel?...must olen ma ka alalõpmata...saun on ikka tore...a mis see võiku on? Võileib? D
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

7. Birgit
Sepaonu kohalolekust oleksin mina väga huvitatud. Tal oleks meile üht koma teist näidata.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

tuutu kirjutas:6. tuutu....ma ka tahaks tulla......kas kuup. on nüüd surmkindel, või seda veell muudetakse?...mul suht ükskõik...aga sepaonu muidu ei pääse...vb. mõni veel?...must olen ma ka alalõpmata...saun on ikka tore...a mis see võiku on? Võileib? D
Kuupäev ei pruugi lukus olla, sest ega ilma osalejateta ei ole ju ettevõtmisest suuremat asja :) see oli üks kuupäev, mis kindlasti mulle endale sobis. Aga kui juba registreerunud ülevad et, neile sobiks näiteks ka 9. veebruar, siis minugi poolest võib siis teha. 23. veebruari ei julge hetkel kohe lubada...

Seega eks avaldage oma meelsust... ja tuutu, võikule leidsid täitsa õige vaste :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Mulle sobib nii 9 veebruar , kui igasugu muud veebruarid. Ma olen huvitatud kokku saamisest ja ükskõik mille õppimisest.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

juhtus nii, et 9. veebruar mul endal ühe olulise perekondliku sündmusega kinni läks, seega mulle tundub, et see 16 jääb enamust arvestades ikka paika, kuna keegi reegistreerunutest pole ka sõna võtnud muude kuupäevade sobivuse osas.

Toimumiskoht oleks siis Veski 12, Kiiu, Kuusalu vald. Link kaardile: http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... d%22%7D%7D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ära nüüd vast lukku hakka panema seda 16, kui see sul ainukeseks võimalikuks päevaks on veebruaris taandunud, mina soovin kokku saada ja tahaks veel arutada, et kõigile sobiks. Veebruar pole ka ainuke kuu kalendris, kui arutusel oli ka 23 veebruar, siis võib vabalt ka 2 märtsi arutada. Kui praegu on 7 registreenunut, siis mina olen 13% osalejatest.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Olen 9-ndal muude tegemistega kinni , loodan , et 16 .......või mis iganes.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Mul on selline arvamus nagu 7. jaanuaril kirjutasin, et kui kõik registreerunud isikud ei väljenda sobivust teha üritust mingil muul kuupäeval (kasvõi 2. märtsil), siis võiks 16. veebruar paika jääda. Seega Sepaonu, võid natukene registreerunuid ka tagant torkida ja uurida...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Mu meelest peale meie kahe keegi teine mingeid konkreetseid kuupäevi välja ei pakugi, mille põhjus võib olla, et vahet pole, millal.Mismoodi ma teisi tagant torkida saan? Äkki niimoodi - palun teeme selle asja mingil muul kuupäeval, kui 16 veebruar ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta