Jämmime või ?

Vasta
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Mulle sobivad peaaegu et kõik kuupäevad, vaid 23.02 on kahtlane. 2.märtsis väga kaugemale ei tahaks ka lükata, sealt edasi saaks ehk juba vabas õhus edasi jämmida.
Loodan, et Sepaonu näitab kuidas vaigu ning värvipigmendiga putukatele make-up’i teha ja olen huvitatud, et 13%-ne sepaonu meiega liituda saaks.
Viimati muutis Birgit, 26.01.2013, 23:28, muudetud 1 kord kokku.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

2.märts oleks jah veel mõeldav. 8-10 on Helsingi mess , äkki tuleb isu minna :roll:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Hetke arvestuste järgi võiks 2. märts ka mulle sobida, seega kui seni registreerunud vastu pole, võiks ka seda kuupäeva katsetada... Kaugemale ei tahaks tõesti lükata, kuna loodetavasti sealt edasi soosib ilmataat nädalavahetuseti pigem kalal käimist.

Ahti, Tarvo, Tuutu, kuidas teile sobiks?
Ahti
Postitusi: 20
Liitunud: 19.04.2012, 08:59

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Ahti »

Mulle sobib.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

No tundub, et 2.märts hakkab isegi äkki ilmet võtma... Tarvo ka hindas selle põhimõtteliselt sobivaks. Kui tuutule ka sobib, siis võiks isegi kinnitamisele panna....
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tuutu »

Praeguse seisuga sobib tuutule ka...
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

pean vist ennast kiitma, et alla ei andnud ja kõigile kõrri kargasin ;) kuupäevaga, valgus paistab tunneli lõpus
Tolle make up-i kohapealt ütleksin, et sidumise jaoks kogu värgens olemas. Ma vanasti tegin 3D silmi lantidele ise, värvikonkse jms, praegu rublade eest kõik asjad poodides olemas. Ma võin näidata, kui lihtne on toonida eposi, uv-plägasi ja mõned kohad, kus neid saab kasutada, võin ka värvipigmenti jagada.
Natuke reaalsem kasu võiks sellest olla, et mul popp pisike terituspink, mille kaasavõtmine väga lihtne ja võin igal osalejal noa ära teritada, loomulikult ilma tasuta ei saa midagi, putukas tuleb vastu anda.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Härrased ja prouased, igaks juhuks kordan üle, et ärge siis laupäeval 16. veebruaril tulge jämmi mõtetega mulle ukse peale koputama, kuna võite koputama jäädagi :lol:
Jämm toimub siis 2. märtsil!

Hääd sõbrapäeva jätku kõigile!
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tuutu »

Ei tea, kas olen midagi kahe silma vahele jätnud, aga kas on ka mingist orienteeruvast kellaajast juttu old?
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mulle tundub ka , et olen selle kellaaja värgi maha maganud......
Vasta