Putukad 2013 hooajaks

Vasta
kivikas
Postitusi: 34
Liitunud: 11.03.2013, 18:06
Asukoht: tallinn

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas kivikas »

Silk:
Konks: mingi maruto õngitsemise konks -peaasi, et endale meeldiks
Niit:valge sheer 14/0
Keha: angel hair (kahjuks tooni ei mäleta aga minuarust puhas pearl pole) ja pakk on ammu minema visatud
Selg: angel hair peacock
Silm: 3d yellow, medium
Pea: 5-min. epo või misiganes moodne läbipaistev materjal
Pärast sidumist keha kääridega pügada ja ongi vast valmis
Kes korrakski on keskpärasuse pulgakommi limpsinud, see imeb kogu järgneva elu...
k6mm
Postitusi: 13
Liitunud: 20.03.2013, 23:29

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas k6mm »

Tere!

Eelnevates postitustes oli teemaks meriforelli putukad. Toon, siis ka mõned söödad oma karbist lagedale :oops: , mida osaliselt on ka meres juba katsetatud.
Vaskebjørn
Vaskebjørn
The Omoe Brush
The Omoe Brush
Big Hole Demon
Big Hole Demon
The Terrible Muddler
The Terrible Muddler
Jiggy
Jiggy
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Tuli meelde , et putukajämmil sai korraks teema veeretatud enne jaanipäeva putukatele seal kaugel põhjas.... Need samad toimivad ka meil enne kevadist suurvett ja suurvee ajal ..... ja sügisesel lõhepüügil..... 100 %. Vene värki ei tea , aga saamimaa putukad näevad välja niisugused ..... suurused 2/0- 1.
Manused
P3270047.JPG
P3270048.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

See-et ...... jah , noh on üks ilus putuk kalapüüdmiseks...... ;)
Manused
P3270044.JPG
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Tuli meelde , et putukajämmil sai korraks teema veeretatud enne jaanipäeva putukatele seal kaugel põhjas.... Need samad toimivad ka meil enne kevadist suurvett ja suurvee ajal ..... ja sügisesel lõhepüügil..... 100 %. Vene värki ei tea , aga saamimaa putukad näevad välja niisugused ..... suurused 2/0- 1.
Päris huvitav komplekt... tühja see kala teab, kuhu härra maailmavalitseja oma piiri on maha soristanud :) Seega kui toimib saamimaal, ju toimib sealt ka mõnesaja km kaugusel... kui püüda oskad.

Nokitsen siin praegu paari roosat GH-d, äkki saab suurvee ajal nii siin kui seal vette proovida.... Andri see viimase pildi peal olev ilus putuk läheb näruse ilmaga suurvega ujuma?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Kui ilm on närune ja vatijope seljas , siis seod sellesama musta kehaga.......Kuldsena on ta ilusale päikesepaistele ja kasvõi praegu , kui lahtist vett leiad nii palju..... ;) Ja kuldse konksu peale sobib ta ka selle kuldse kehaga....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

See roosa GH .... meil hakkab tööle , kui lepal ikka hiirekõrvad juba küljes....kui vesi sel ajal kõrge , 1/0 lõhekonksule , kui suurvesi selleks ajaks läbi , siis 4-sele mustadi striimerikonksule.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

On olnud juttu putukate testimisest.....Mõningase ettekujutluse saamiseks üritan selle testimise ümber panna numbritesse.... 3-4 aastat , 80-100 kalastamist aastas.... kala püütud 1100-1200 tk aastas , neist punase lihaga 600-700 ......need on siis minu numbrid.... kogu selle pulli tegi kaasa T.H.... Kumb meist rohkem kalal käis ? .... ei tea .... Kumb rohkem kala sai? .... nagunii T.H... kuigi arvan , et T.H-l on need suurusjärgud enam-vähem samad. Numbrid on orienteeruvad , arvan , et väga palju puusse ei pannud ... T.H võib parandada.... Ah jaa... et palju seda kala tapetud sai ? ... eelmine aasta 4 , üleeelmine 6 , edasi ei mäleta..
Mikk

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Mikk »

prototüübid :)
prototüübid :)
Lähevad varsti testimisele :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

:shock:
Manused
P4210140.JPG
Vasta