Kalalkäigud.

Vasta
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Sai täna kõvat tuult ja tuisku trotsida. Kasutasin meelega #7 ritva, et tuulega tiba kergem oleks. Lennuka võtsin kätte eelmisel suvel mõned korrad. Nüüd sel hooajal 4 korda käinud. See siis esimene mõõdus kala, kes kosuma läks, et kunagi uuesti kohtud:) Edu kõigile!
Sai täna kõvat tuult ja tuisku trotsida. Kasutasin meelega #7 ritva, et tuulega tiba kergem oleks. Lennuka võtsin kätte eelmisel suvel mõned korrad. Nüüd sel hooajal 4 korda käinud. See siis esimene mõõdus kala, kes kosuma läks, et kunagi uuesti kohtud:) Edu kõigile!
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Lähen vist nädalavaehtusel lõuna eestis ka vaba vett ostima...ega see pilt vist väga roosiline, samas mõned mõtted on.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Vaba vett andis otsida, lõpuks ikka õnnestus peale mitmes kohas käimist leida. Vaade siis selline:
Pilt

Veed jätkuvalt maas, aga natukene juba hägune. Proovisin paari tunni jooksul enda seotud putukaid. Kalaga kontakti ei saanud, küll natuke targem järgmiste putukate sidumisel. Nimelt jälgisin putukate ujumist vees ja nipet-näpet vajab muumist... mõni ajas liiga nina püsti, kahtlustan liiga täidlast keha esimest poolt.
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas villu »

Pühadekala.
Manused
IMGP2353.JPG
IMGP2360.JPG
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas villu »

Selle kalaga selline lugu, et alles kolmandal kohtumisel õnnestus minul võita. Kahel esimesel korral osutus võitjaks kala. Esimest korda kohtusime veebruaris, teist korda märtsi keskel, ja nüüd siis eile... Vääriline vastane.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Villu, igavesti uhke pühademuna, palju õnne. Mis putuka õnge läks ja mis varustusega välja meelitasid?
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas villu »

Tänan, Jarlo. Ritv TFO TiCrX #4, 9 jalga. Nöör Rio Avid inter #4. Putukas must leech, millele päikselise ilma puhul lisatud sabasse paar kiudu ja keermeks samuti kollast mirror flash'i. Konks #8, wizard'ilt.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Ilus kala . Villu , sa võiksid seda leech-i värki vähe tutvustada , paistab , et oled nendega püüdmist "harjutanud" Isegi tudeeriks natuke , muidu minu käes toimivad ainult väiksed leechid (10-14)
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

1. aprilli forell.
1. aprilli forell.
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas villu »

AndriPro kirjutas:Ilus kala . Villu , sa võiksid seda leech-i värki vähe tutvustada , paistab , et oled nendega püüdmist "harjutanud" Isegi tudeeriks natuke , muidu minu käes toimivad ainult väiksed leechid (10-14)
Eks ma natuke olen harjutanud, aga õppida on küll ja veel. Leech'il saba peab õige pikkusega olema ja mitte ülearu materjali. Ja raskustada tuleb täpselt, vastavalt konksu suurusele, et õieti mängima hakkaks. Tuleb katsetada, mida rohkem neid siduda, seda paremad nad lõpuks saavad.
Vasta