Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Küsiti , kes tegi viimase postituse...... No Jarlo , rääkis , et oli endale uued saapad ostnud...... Vot see Jarlo saabki ridva. Otsus edasikaebamisele ei kuulu.


Andri.
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tuutu »

No ma ei saand midagi praegu aru... :roll:
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

No tuutu , hmm , maainimene oled või? Siin võrumaal peeti üks kõva jämm maha , selle jämmi käigus loositi nende vahel , kes putukapilte foorumisse üles panid , välja üks lendõnge ritv. Selle ridva saab endale Jarlo . Mees , kes otsustas (mitte mina) oli mõnusalt veinine ja ei tea sellest lendõngevärgist mitte midagi. Vot selle mehe otsus oli niisugune.
Nii , nüüd peaks Jarlo minuga kontakteeruma .Siis saab pakkuda talle kõik olemasolevad versioonid. Selle , mida Jarlo valib , selle ta ka endale saab. Kas tahab ta mõnd nobedamat klaasfiibrit , või tõsist gurude quadrot , eks anname teada.

Arusaadav ? Või .... kui küsimusi on , küsige. Andri.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Ja mida mu silmad näevad....kui pole kalaõnne, siis on vähemalt loosiõnne. Tänud igal juhul fortuunale, minu usutunnistus lubab kindlasti ühe ridva oma harakapessa juurde vedada ja niikaua kui ma neid naisele jalgu ei vii, siis ei tule sealt ka vastuväiteid :) Tulin just mere äärest, proovisin hundikarja leida...ei leidnud, sõbral üks alamõõduline hõbedik tagasi. Ilm oli ka selline, et mina merika asemel oleks ka ei tea kuhu peitu pugenud.

Andri, helistan sulle mingi aeg ja räägime täpsemalt... mai keskel tulen arvatavasti ka lõunaosariikidesse ja kui enne ei trehva, siis vaataks su kollektsiooni lähemalt :geek:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sobib.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Õnnitlused Jarlole!
Kas jämmist tuleb rohkem infot? Kevad on kiire aeg, teaks plaane sättida.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:On selgunud tõsiasi , et volbripäeval pean vastu võtma kaugeid külalisi...... seega jämm nihkub maikuu algusesse. Koht , kus trehvame oleks seekord ..... :roll: Vana-Vigala ( käivad läbirääkimised) . Omalt poolt katsun kaasa tuua 5 bambusritva 4 klaasfiibrit nojaa võib-olla veel mingeid "kaikaid" , ma mõtlesin süsinikfiibreid :oops: . Kuupäeva jätan lahtiseks , see tähendab , et kuulaks arvamusi. Ja muidugi oleks hea teada , paljud saavad tulla.(palju lõhet on lõkke peale vaja)
Vana vigalas endas vist ainult üks sobilik koht on, ümbruskonnas mitmeid, mingi kuupäeva võiks ära otsustada, kuna kõik on rääkinud ainult, et 4-5 mai ei sobi, siis äkki räägiks, mis sobib, näiteks 11-12 mai sobib ? Või sellest järgmine vahe ? Ma ise 18-19 suhte sada prossa kindel pole, sätin ühte reisi, ilmast oleneb.
Ma võin pakkuda omalt poolt, kui mõni huviline oleks, perserõngast ja kalastuskayakki proovida tuua, kes kunagi neid proovinud pole, saaks tunde sisse, et mida need asjad endast kujutavad.
Jämmisin nädal aega põhja norras, panin tarkusetera kõrvade vahele - praegusel ajal räätsadega lumevööndis käimine on samalihtne, nagu elevandi ärasöömine, mõlemat tuleb teha rahulikult - step by step. Jõed kinni piir jooksis kuskil ivalo kõrgusel, ääred muidugi apud igal pool. Järvedel tuli putukale ette muidugi korralik suur ja raske plekitükk ette panna ;), kohalikus murdes røyeblinke.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Ei osanud siin jämmimise kohta kohe midagi öelda .... Vahepeal läks nii kiireks , et isegi suitsu pidi käigu peal tegema. Kui seal V-Vigala ümbruskonnas on paremaid kohti , siis anna teada. Kuupäevadest rõhuks sinna 18-19 peale , ehk võtab selleks ajaks elu pisut rahulikumaks jälle. Aga kuidas rahvale rohkem sobib , mul annab ka kiirel ajal asju pisut sättida. Pange kuupäev paika , võtan osa.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Mul 18-19 ka kahtlane, vaja äkki üks lõuna-eesti sõit ette võtta... eks lähipäevad annavad selgust.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Jämmiti.... Teemaks Matsi ritv ja Lordi ritv.....
Manused
Siin  need on  Matsi ritv ja Lordi ritv.
Siin need on Matsi ritv ja Lordi ritv.
Vasta