Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sellest Matsi ridvast mõni sõna... #4 7 `2" (pildil musta rulliga) nööriks Rio Gold #4 , liider poolteist ridva pikkust , lips 0,25 ja # 2 konksule seotud lõheputukas lendab nii ilusti , et lust kohe. St kuni 20m heited ei ole mingi punnitamine. #4 Rio trout LT on pinnaka jaoks raske , tuleb proovida kergema dt nööriga. Nagu alati , eelarvamus on niisugune , et mida sihukesega jõe ääres üldse teha.... aga peale pooletunnist harjumist (ja esimest forelli) jääb järele küsimus , et mida selle ridvaga ei ole võimalik teha. Täiesti kalastatav ja nauditav.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Läänemaal ei tule seekord jämmimisest midagi välja .... Aga , pühapäeval , 19 -ndal mail hakkame nööre vihistama juba hommikul vara vana ja uue silla vahel. Kui keegi soovib veel osa võtta , siis palun. Jõe ääres on kimbuke klaasfiiberritvu ja teist sama palju bambuseid. Igasugu vigureid näeb...

Andri.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:Läänemaal ei tule seekord jämmimisest midagi välja .... Aga , pühapäeval , 19 -ndal mail hakkame nööre vihistama juba hommikul vara vana ja uue silla vahel. Kui keegi soovib veel osa võtta , siis palun. Jõe ääres on kimbuke klaasfiiberritvu ja teist sama palju bambuseid. Igasugu vigureid näeb...

Andri.
See oleks mulle suht lähedal, seda ei tea, kas kõik ära mahuvad, tuleb vist hargneda, vana, vanem, kõigevanem sild.
kolm.jpg
kolm.jpg (24.28 KiB) Vaadatud 8492 korda
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Palun vihjeid, millisest ilmakaarest uut ja vana silda otsima peaks?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Lõunast :D
Manused
Uus  sild...
Uus sild...
ja vana ...  Sulbi külas , Võrumaal.
ja vana ... Sulbi külas , Võrumaal.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Üritan omi asju nii ajada, et saaksin osaleda. Perserõnga ja kajaki võtan kaasa juhul, kui keegi tahab proovida. Ilmselt on mul mõtekas laupä õhtul uneajaks kohale sõita ja magada kohapeal, muidu saab kokkuvõttes liiga pikk päev. Palun mu pakkari kõrval ennem kuute mitte karjuda. Mis tõugu ja mitu kala seal jões on ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Andri, mis kell üritus hakkab ja kas foralli luba peab ka olema. Kas seal sügavamat vett kah on ja kas ma ka olen ootatud oma sõbraga ja sõbra sõbraga(nad on spinna mehed).
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Kala on seal kohal forell ja mõni hauginolk , ahvenat leiad ka , kui otsid. Ise lähen jõe äärde üpris varakult , aga ega seda täpset kellaaega ei oska ju öeldagi , nii kuis rahvas kokku veereb.... Et kas spinnamehed ka võivad tulla :lol: , no otse loomulikult. Isegi päris niisama huvilised võivad tulla .... saavad grillida , kui tahavad või muidu jõe ääres jalutada.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sain valmis komplekteeritud.... lõppude lõpuks. Ja sain teada , et majapidamisse on jälle( ei tea kust) tekkinud 13 ritva. :roll: Oma arust pole ammu ritva ostnud.... Üks ritv on valmimise järgus ja kolme ridva materjal ootab töökojas meistrit :D

Kuna jämm toimub lõkkeplatsil , siis on grillimise ja keetmise võimalus . Ametlikuks söömiseks tuleb veidi sõita. Lähim kauplus on bahn`i mööda 5 km. Ise olen nagu ikka saadaval 5284842.
Manused
P5180044.JPG
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Huvitav hommikupoolik oli täna Andri kubermangus, näha ja käes sai hoida selliseid, mida kaubandusest ei leia. Esimest korda bambus kätte võttes läks ikka omajagu aega harjumiseks...esimene mõte käib läbi, et mis krdi spagett see on, aga mida kauem käes hoiad, seda rohkem hakkad selles sisu nägema. Tundub, et näha on veel palju ja õppida veel rohkem. Eks aeg näitab, kas ka minu harakapesa varsti ühte bambust näeb... natuke vaja mõtiskleda ja siis jälle proovida Herr Ridvameistri juures. Tänud igatahes.... jälle natukene valgust minu mustas kotis juures.
Vasta