Jämmime või ?

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ma jäin väga rahule, tänud.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Kena oli ..... ja mõtteainet jagub jälle mõneks ajaks. Ritvadest osutus hitiks 6-jalane medium (mis krdi mediom, slow oleks õigem) toimeline quadrate #4 nööriks #3 sylk DT..... Ja kui nüüd järele mõelda , siis .... loogiline, kõik jäi pidama heiteoskuste taha. Seda , et keegi 6-jalase Wulffi käima sai , ma ei näinudki. 7-jalastega oli sama lugu .... hitiks medium toimeline , teine ritv , mille painde olin viinud keskele , enam nii hitt ei olnud. Keskpaindeline on mingi grammikene kiirem ja selleks enam oskusi ei jagunud.
Meeldivamaks pooleks on teadmine , et hetkel on vajadus 4 ridva järele. Kui nüüd hoolega õhtuti nokitseda on ridvad jaanipäevaks valmis. :roll: Õnneks on eeltööd juba tehtud. Egas muud , kui järgmise jämmini....

Andri.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

ma (esialgu) nendest bambustokkidest ei erutu, a õppimiseks väga head, nagu videos slow motion. Kõige huvitavam oli mulle proovida seda tokki, mille kohta ma kunagi küsisin, et misasi too BC on. See on sihke can handle anything and even some things you shouldn't tüüpi küll.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

No näed ... veel mõtteainet.... Kas on see ameti viga või lausa kutsehaigus? Sepal peavad ridvad kõlisema nagu terasvardad ... metsamehel ridvad puiselt pehmed.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Jah tore päev oli, eksami läbisin enam-vähem. Ebaviisakas oleks sellise päeva eest mitte tänada. Lubasin endale seekord proovida seda mida Meister lubas.
Igal ritval oli oma nõks mis tuli leida ja ritv tegi mida tahtsid. Teel tagasi hakkas hirm kui meenutasin neid nagu Jarlo ütles "spagette" kui sellisele möni "kilo jagu kala" otsa tuleb. Siis tuleb Andril jälle heategevust harrastama hakkama, et niit nuudlist jälle spagett kokku lappida.
Niisiis, Andri, tänan toreda pühapäeva eest ja kingitud putukate eest.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:lol: .....Vii , see , kui spagetti otsas ripub kilone või rohkem ei ole hirmutav , vaid vastupidi , kogu selle kalapüüdmise kõige lõbusam osa... :roll: No ja kui isegi on pärast vaja ritva lappida , siis saame hakkama...

Ja veel ... Kui siiani oli Visioni Attack `i ritv ikka striimeriritv ....siis sellel jämmil selgus , et on ka väga hea pinnakaritv. Proovige järele Attacki omanikud , klass-klassis Attacki ritv ja nööriks Rio trout LT.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Vii , me peaksime sinuga kusagil seal Paide kandis jämmima .... Hea koht oleks vaja leida ja aeg oleks vaja paika panna. No ja jämmime ikka avalikult , et kõik huvilised saaks ka osa võtta . Teeks niisuguse 7+2 bambuspilbaste jämmi.Mina tooks kohale 2013 a. suvise kollektsiooni (7 ritva) ja sina näitaks ka paari ritva.Ja kes teab , ehk leiab veel mõne värvilise ridva isegi. :roll:
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Vii , me peaksime sinuga kusagil seal Paide kandis jämmima .... Hea koht oleks vaja leida ja aeg oleks vaja paika panna. No ja jämmime ikka avalikult , et kõik huvilised saaks ka osa võtta . Teeks niisuguse 7+2 bambuspilbaste jämmi.Mina tooks kohale 2013 a. suvise kollektsiooni (7 ritva) ja sina näitaks ka paari ritva.Ja kes teab , ehk leiab veel mõne värvilise ridva isegi. :roll:
Andri, krt kas see on kättemaks selle eest, et ma julgesin garantiid küsida, et need rõngad ketast kinni peavad!!! Sa tahad võtta ja visata mind tundmatus kohas ja jäisesse vette!!! :lol: :lol: :lol: Ja kust peaksin ma need paar ritva leidma. Saan välja panna sinu sinu remontitud ritvad. :oops: :oops: :oops: :oops: Aga kui asjast rääkida siis üheks kohaks võiks olla Türi -- Allikul, Veskisilla hotelli lähedal oleval Pärnu jõel. Kui juhuslikult forelli jõest ei saa siis jõe kõrvalt Veskisilla maa-alal on tiik kus paberlandiga saab kindlasti mõne kätte. Minu teada jõel eriluba vaja ei lähe.
Kahju, et Põhjaka jõel(Esnal) ei saa jämmi koraldada. Seal kus ma põhiliselt püüan. Oleksid ehk näidanud kuidas seal kitsastes oludes püüda.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

No mis kättemaks? Protsessid lihtsalt kulgevad seda teed..... :lol: Paar ritva ma toon sulle , ei pea neid lapituid näitama. Jämmime seal Veskisilla hotelli juures ... :roll: 29 juunil näiteks ... kui sobib.

Mis nendesse kitsastesse oludesse puutub , siis proovid need kaks 6-jalast ära . Juurde võin anda idee 5-jalasele ridvale, tehakse ühes tükis , st kusagil 1m 50 cm pikk.Nööriga saab mängida. DT nööril 10-15 cm otsast maha lõigata ja liider 5-6 jalaseks.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:No mis kättemaks? Protsessid lihtsalt kulgevad seda teed..... :lol: Paar ritva ma toon sulle , ei pea neid lapituid näitama. Jämmime seal Veskisilla hotelli juures ... :roll: 29 juunil näiteks ... kui sobib.

Mis nendesse kitsastesse oludesse puutub , siis proovid need kaks 6-jalast ära . Juurde võin anda idee 5-jalasele ridvale, tehakse ühes tükis , st kusagil 1m 50 cm pikk.Nööriga saab mängida. DT nööril 10-15 cm otsast maha lõigata ja liider 5-6 jalaseks.
Mulle sobib aga loeme ka teiste arvamusi. Ära arva, et häbenen neid ritvu vaid tahtsin öelda lihtsalt, et mul ei ole midagi omatehtud näidata. Aga mis puutub 5-jalasesse ritva siis arvan, et see vahe on nii pisike, et uue ritva soetamine ei tasu end ära.
Vasta