Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Siin projekt "Aiavilja" .... Kas peaks rulli lukustama mutriga ?...või rõngaga? Kas rullisadulad jätta naturaalseks?...või peitsida?....või hoopis värvida belarus`si siniseks :lol:
Manused
P6070040.JPG
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Roland »

Tere,

olen algaja asjahuviline plaaniga osta lendõng ning hakata asjaga tegelema. Olen läbi lugenud artikleid, flyfishing.ee "Lendõnge A/O" kuid olen seni segaduses, mis mul täpsemalt vaja on. Nagu ma aru saan siis umbes 9' ritv ja #5-6. Ehk tahate mind aidata ja mõne soovituse siia kirja anna,et mida jälgida valiku puhul.

Otsisin ka eBay kaubamajast nii rulli kui ritva, ja leidsin sellise:
http://www.ebay.com/itm/NEW-Greys-GS-Fl ... 2162095%26


Parimatega,

R.A
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Siin projekt "Aiavilja" .... Kas peaks rulli lukustama mutriga ?...või rõngaga? Kas rullisadulad jätta naturaalseks?...või peitsida?....või hoopis värvida belarus`si siniseks :lol:
Minu "Mision" ja "Rision" peaks olema mutriga lukustus, ise vaata kumb ilusam välja näeb kas naturaalne või peitsitud aga belarus`si siniseks, ... mitte,,, iialgi!!! Võib ka "Mision" on naturaalne "Rision" aga peitsitud või vastupidi.
Viimati muutis vii, 07.06.2013, 23:45, muudetud 2 korda kokku.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

R. A, oleksid enne 19 maid kirjutanud oleksid saanud enne ritva ostu mini jämmil Andri ritvu proovida. Oleksid saanud oma küsimustele praktilised vastused ja vastuse kas see püügiviis sulle sobib. :)

Ka sulle R. A tervist ja jõudu!!!

leo
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Roland »

Ei olegi veel midagi ostnud, seepärast palungi abi,et saada juhtnööre. Muidugi lootsin saada kellegi arvamust ridvast-rullist, mille eBay'st leidsin.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Jah, sain sellest aru, et ei ole veel ostnud. Ma ise olen veel täitsa roheline. Ei oma sellisel määral teadmisi, et sulle midagi soovitada see rohkem Andri ja teiste oskajate rida. Lihtsalt tahtsin öelda, kahju et varem ei kirjutanud. Loodame et järgmisel, päris jämmil kohtume. Seal tehtakse asi "puust ja punaselt" sulle selgeks. Seniks pead foorumist loetuga rahul olema.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Roland A. .... esimene küsimus on muidugi see , et kas me oleme tuttavad?

Ritv alustamiseks .... osta ära , missugune meeldib , aga enne kui hakkad harjutama , anna mõnele oskajamale katsuda ...et kas on ikka niipalju normis , et harjutada . Konkreetselt Greys`i kohta ei oska midagi öelda , neid ritvu liigub siin kandis vähe .Nende mõne kohta , mida olen käes hoidnud, ei oska midagi halba öelda ....ritv nagu ritv ikka.

Vii , oled valinud korgist käepideme ja mutriga rullisadula .....ähhh...igav versioon. :lol: Mees , kellelt olen saanud neid mutriga rullisadula osasid ei vasta minu meilile juba nädal aega .....kusagil kalal vist.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Viimased , mis tegin enda tarbeks... klass 5 ja kergemad rõngastega , 6-7 mutriga . Kusjuures rõngad jätsin seekord mõlemad lahtiseks , saab rulliga paar sentimeetrit siia-sinna liikuda , st . tasakaaluga mängida , rulli raskusega mängida , nööri raskusega mängida.
Manused
P6080038.JPG
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Roland »

Tere, Andri!

Arvan,et ei ole tuttavad kuna minuteada ei tegele üksi lähikonnast teadaolev inimene lendõngendusega. Aga seda viga saab ehk kunagi parandada kui mul õnnestub teie üritustest osa võtta.

Mis puutub varustusse siis praeguse seisuga saab valituks vist flyfishing.ee Vision ZULU komplekt aga seda kõike siis kui ma olen peale jaanipäeva viimase eksami edukalt sooritanud ,ja premeerin ennast. On, mille nimel pingutada! 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Visioni ZULU on muidugi hea valik ...ja proovitud valik ja algajale vägagi sobiv valik. Jõudu.
Vasta