Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Egas ma arvanudki , et midagi häbened. Ja pealegi jämmile võib vabalt tulla ükskama missuguse ridvaga või ükskama millest tehtud ridvaga . Ei ole see isetegemine kohustuslik , võib vabalt poest soetada. Saab jälle proovida ühte -teist ja jälle leiab midagi. Minul on seekord näidata bambuste kollektsioon , 7 ritva , igasugu toime ja ideega , pikkused 6`; 6`6" ; 7`, 7`2" ; 7`5" ; 7`7" ; 8`.
Aeg on selline , et palju seda rahvast siin eestimaal on , kõik ju kalal kusagil. Aga vahet pole , kes saab , see tuleb.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Roland, nüüd on sinu võimalus 29-ndal Andrile nii varustuse kui ka püügi kohta otse küsimusi esitada ja mitte ainult, ta õpetab sind ka püüdma.
Kohtume siis 29 juunil Paide lähedal Veskisilla hotelli lähedal oleval jõel.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Rapla kõrvalkülasse oleks lihtne tulla olnud, kahjuks poolteisttuhat põhjapool jämmin. Kes algajatest omale miskeid segaseid asju selgemaks tahab saada, siis soovitaks osaleda sellistel jämmidel.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Jätan sel korral kampa löömata, kalareissu tõttu on siin pere ees väikeseid võlgnevusi tekkinud ja askeldan nädalavahetusel lõuna eestis.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Need tokid võtan ma kaasa ja olen kuskil 10-11 paiku laupäeva hommikupoole kohal seal Veskisilla hotelli parklas :D Veel võtan kaasa üleliigseid nööre , oleks huvitatud vahetamisest. (nöörid on uued opti stillwater #4 ja rio gold #4) Ahjaa , lisaks neljakandilistele võtan kaks jämakamat klaasfiibrit ka kaasa.
Manused
P6270038.JPG
P6270039.JPG
dim
Postitusi: 25
Liitunud: 01.12.2012, 15:39

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas dim »

Andri on korraliku töö ära teinud! Hea võimalus kodumaist bambust proovida :) Võtan kaasa ka paar nööri.
Kas oskab keegi rääkida kuidas sinna Veskisilla hotelli parklasse sõita?
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

dim kirjutas:Andri on korraliku töö ära teinud! Hea võimalus kodumaist bambust proovida :) Võtan kaasa ka paar nööri.
Kas oskab keegi rääkida kuidas sinna Veskisilla hotelli parklasse sõita?
Dim, kui tuled Paide poolt siis sõida Türi-Allikule. Vasakule poole jääb jõgi ja sõida kuni näed üle jõe hotelli. Ja sa peaks nägema umbes selist pilti http://goo.gl/maps/D5WDj Ära sellelele vasakul olevale reklaamile tähelepanu pööra seda lihtsalt ei ole.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Tänud kõigile kes tulid ja tänan Andrid veelkord ritvade eest!!!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Jämm algas ennelõunat Pärnu jõe ääres ja lõppes õhtul hilja Põltsamaa jõe ääres...... Loodan , et rahvas sai natuke eksootilise ridva maitset tunda .... Ja et mõttesse jäi küsimus ... et mis siis veel saab , kui kala otsas on. Tänud Madisele , kes käsitööd veel juurde tõi . Ja loodan , et Vii saab oodatud elamuse nendest ritvadest.
Nüüd on vaja hakata rehkendama kõvasti , tundub , et tekkis nõudlus roosade ritvade järele :roll: Mainiksin , et selle roosa õige toon on " salmon pink"
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Vaat, mis kõik võib jämmil juhtuda, mina armusin eile Pärnu jõe ääres ära ;) . Andri, palun vähemalt portreepilti 6,6st, saaks rahakotivahel kanda või seinale panna ja unistada.
Vasta