Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas: Vii , oled valinud korgist käepideme ja mutriga rullisadula .....ähhh...igav versioon. :lol: Mees , kellelt olen saanud neid mutriga rullisadula osasid ei vasta minu meilile juba nädal aega .....kusagil kalal vist.
Nõuka ajal oli mul spinna ritv kah rõngaga aga need rõngad ei tahtnud kuidagi rulli kinni hoida. Eks läheb jah igavaks ei pea ju neid mutikaid kogu aja kruttima. Eks aega sellevõrra rohkem püügiga tegeleda. Aga kui annad oma ausõna et ma saan püügiga tegeleda ja mitte rulli kinni hoidmisega siis võib ju rõngad kah olla.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Vii , sa oled ikka naljamees.... Sina paned rulli ridva külge ja mina andku ausõna.... :lol: Lihtsam on mutriga kinnitus teha.

Mul endal on neid rõngaskinnitusi juba hulgim , ei nurise. Minu arust väiksemtele klassidele sobivad... 5 klass on nii ja naa , 6-ndast peale rõngaid ei poolda.
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Aasta tagasi sai viga tehtud ning üks lühike ritv ära müüdud, millega ei osanud siis miskit peale hakata. Nüüd küsimus, kas kellelgi "vedeleb" mõnd lühikest "võsajõe" ritva, millest soovib vabaneda? :) Klass võiks olla 4 kuni 5-s näiteks. Tänud!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tarvo sai õhtuks kätte selle bambuse nõksu...... Mina sain meie arutelust idee. Kuna nägemuse neljanurksete ritvade kohta olen juba enam-vähem valmis saanud.....valisin kuuenurkse versiooni. Tüveosa pilpad hakkavad juba enam-vähem mõõtu saama..... Käepide tuleb ... :roll: kasetohust seekord .Ja rullikinnitus "kohalik standard"... haanjamaa vaher ja kaks lukustusrõngast :D
Manused
P6190039.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Mikk , mul on "üle" 6`5" klaasfiiber. Hirmus riistapuu , heidab midagi #6-st , GPX-i näiteks. Niisugune universaalne forelli-haugi-lõhe-võsaritv :lol: .
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Siin ta siis on .... 7`3" Young`i Driggs`i sugulane valmis hööveldatud. Tõmbasin pilpad teibiga kokku , nüüd nad "suhkrustuvad" nädala.... vaatab kuidas pilpad ennast üleval peavad... kas tahavad sauna või ei. Seni tuleb neljanurksed lõpuni teha ja ühele kolmeosalisele bambusele uus tipp hööveldada... ja töökoja seina peal ootavad 4 süsinikritva lappimist....
Manused
P6210039.JPG
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Tänud,Andri pakkumast :) Ütleme nii, et õpin ka siin alles tavalise ridvaga püüdmist, klaasfiibrist ei oska midagi isegi arvata. Aga Siin juuli esimeses pooles on suure tõenäosusega T.H. -le külla tulek paariks päevaks , siis isegi oleks võimalik ju vaadata ja "Tere" öelda :) Hääd Jaaniaega kõigile!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tegelesin täna selle klaasfiibriga natuke ..... ja tuli selline plaan , et kui käia ja kuvaldaga tast "üle käia" saab ritv nendele Loop Opti nööridele , vastavalt soovile greek , stream või stillwaterile. Kumb klass nagu meelepärasem on , kas 5 või 6 , seda peab proovima.
Tulge jah T.H -ga vaatama , saad üht - teist proovida . Ja ehk julgeb T.H-gi mõne kätte võtta... :roll: .
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Täna sai lihasuitsetamise ja saunakütmise kõrvalt valmis hööveldatud kolmeosalise tipuosa. Mingeid märke ei olnud , mis ridvaga tegemist , mõõtude järgi sobis Garrison 215-ga 8`6" 8wt. Selle tipu ma hööveldasingi. Ja veel sai valmis jämmile lubatud 7 noaga vestetud ritva . Nüüd peaks veel enne jämmi Vii`le paar tokki tegema :roll: muidu näitab veel rahvale lapituid ritvu...... :lol:
Manused
P6230039.JPG
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Andri, lapituid ritvu näitan igal juhul. :lol: Ja veel näitan mõnda ritva. :oops: Kui kirjutasid, et tood 7+2 ritva kohale siis sain kohe aru, et see +2 ritva on minule mõeldud ja kui kirjutasid, et projekt Aiavilja oled käsile võtt siis olin täiesti veendunud, et minu ritvad saavad jämmiks valmis.
Leidsin, et jämmi kohas puht hein kasvab, iga kord on niitetud aga tänavu rinnuni rohi. Aga ega tea kas keegi kohale ilmub on ju aiatööde, heinategemis, ranna ja muu sellise tegevuse ilmad ja ega vihma võib ka sadada. Hakkavad nad siis "suurlinnast" siia kõrvalkülla end vedama. Lähvad nagu onu sepp .. mujale jämmima. :lol:
Vasta