Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Vii , saad alumisi otsi niikaua imetleda , kuni ülevalpool nokitsen..... Just tõstsin liimipotist välja....

Rinnuni heinas on jama jämmida , vaata , äkki leiad mõne teise koha , :roll: või tekib mingi hea plaan.
Manused
P6240039.JPG
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tarvo »

AndriPro kirjutas:Puutöökojas käib ridvaparandamine......Üks Nite tipp pildil , omanik saab imetleda. :) Viimane puuduolev rõngas peaks sel nädalal soomest kohale jõudma (õigete mõõtudega rõngas)
Pilt
Aega läks, aga sai ka see ridvaots testitud. Varajase jaanihommikuga kannatas paar sületäit turba käredast välja tõmmata, nüüd kohe kindlam tunne sellega eurotitisid narrima minna. Kusjuures selle #6 klassi Nite peal oli täna nööriks #7 Loopi Expert distance - ritv sai korraliku trenni :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tarvo , eks see Nite peab need eurotitid vastu pidama ..... varuridvad ripuvad veel töökoja seina peal :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Vii , nüüd võib närveerimise ära lõpetada ..... ridvad on valmis . Üks küsimus on veel - kas tahad nööri ja klassisoovitusi ka teada , või jätan "avastamisrõõmu" sulle ? :D
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Eks vaatame kohad üle kui tuled. On veel üks koht paarsada meetrit Paide poole. Seal on kaldalt loopida parem aga parkimis kohas peab vette minema see-eest seal on paremad püügikohad. Seal on alguses kärestik kus on sügavad kohad sees siis on seal madal vähese vooluga koht. Aga istumisega on lood viletsad. Paluks istumine ise kaasa võtta(ikkagi Rapla kõrvalküla, pole midagi parata) :) :oops:
Lollus, olen vana rahu ise!! Mina ja avastamine ei sobi kokku, nii et lao aga soovitused lagedale, peaasi et sa DT nööre ei soovita ja mingeid lõigutud juppe ka ei soovi. Aga kui soovitad siis kindlat nööri või vaata ja proovi minu nööre ehk sobib midagi sealt. :oops: :oops:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Aga hea , saame seal hotelli parklas kokku , edasi otsustab kohapeal. Seal vikritiigis loodetavasti kala ikka on , süüa tahaks ka midagi...

Nööridest .... näed , minule meeldivad need DT-nöörid väga , eriti väiksematel klassidel .... ah , kohapeal sordime nöörid läbi , küll miskit ikka leiab. Või õigemini ...sina hakkad püüdma , sina pead otsustama , mina võin üht - teist soovitada , kui aru saan missugune nöör sulle sobib.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Vii, DT nööre ei tasu ära põlata. Arvan, et neist tasuks igati lugu pidada. Pika heitepeaga WF-id (15m ümber) toimivad ju ka sisuliselt nagu DT nöörid.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

T.H kirjutas:Vii, DT nööre ei tasu ära põlata. Arvan, et neist tasuks igati lugu pidada. Pika heitepeaga WF-id (15m ümber) toimivad ju ka sisuliselt nagu DT nöörid.
Ma pole öelud, et DT nöörid on viletsad vaid ma ei viitsi nendega jamada, ennem olgu mitu erineva nööriga ketast kaasas. Laisk olen.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Vii, kui Sa viitsid püügi ajal mitut nööri kaasas kanda ja neid vahetada, siis pole siin laiskusest juttugi. Sel juhul pean tunnistama,et olen hoopis ise laisk kuna vahepeal ei viitsi kuude kaupa DT nööri teiste vastu vahetada :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Kui juba laiskuse mõõtmiseks läks .... mul on rull DT nööriga ja sellele nöörile on tehtud 3-4 ritva . ridva valin selle järgi , kuhu ja mida , nööri vahetan siis kui läbi omadega..... :lol: Teine rull on Rio trout-iga ...jälle mitmele ridvale . Vastavalt oludele ritv ja kui teinekord tuleb hirmus heitmise isu , siis võtan selle noaga vestetud 8-jalase ja heidan muru peal selle trout-i välja...... Ritv on ikka nööri jaoks , mitte nöör ei ole ridva jaoks... nii vist. :D
Vasta