Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kõige lähemal on need ..... sobivad küll http://www.tightline.ee/vi-idoc_redir+i509631+il
vares
Postitusi: 4
Liitunud: 08.05.2013, 10:24

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vares »

vips40 kirjutas:tere!!!
kellelgil ehk kodus seismas mõni vana,sidumispingi komplekt.mis enam endal kasutuses pole.saaks ehk kuidagi kaubale :)või oskate soovitada kust tellida,mis sobiks algajale
mul vedeleb yks... pole suurem asi a peaks vast konksu kinni hoidma veel. annaks ara, pigem olgu kellelgi asjaks, kui et vedeleb siin, ajab akki asja ara kuni paremat valid.
do not eat a graphite fly rod - it may cause cancer
vips40
Postitusi: 2
Liitunud: 25.06.2013, 08:15

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vips40 »

Ok väga tore.kuidas ma selle kätte saan kus sa ise eestimaal asud?
vares
Postitusi: 4
Liitunud: 08.05.2013, 10:24

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vares »

.
Viimati muutis vares, 31.01.2015, 13:55, muudetud 1 kord kokku.
do not eat a graphite fly rod - it may cause cancer
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

"Sidumispingi" õues käis täna harjutamine..... homme julgeb äkki juba vee äärde minna.
Manused
Foto0254.jpg
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Jarlo »

Peris hää oli jälle bambust katsuda, näis mis tunne vee ääres tekib. Juba kuiv testimine on huvitav, kui ca 10 bambust rivis.... igaüks on omanäoline ja erineva toimega.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Jarlo »

Kuna polnud täna häid tingimusi turva püügiks, siis vehkisin natuke peenete tokkidega kodujärve ääres. Kuna õige tunnetuse saamiseks panin ka putiku otsa, siis vaat mis juhtus :D :

Pilt

Pilt

Aga mis ritvasid puudutab, siis hakkab aina rohkem ja rohkem sümpatiseerima kalaseks saanud 7,2". Ei ole saanud ma seda 6" parabooli nii käepäraseks.... aga no õige kalalkäik ka veel tegemata.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

See 7`2" on katse teha seesamune Driggs kaheosalisena ja neljakandilisena... "allround" omadused on täitsa olemas , saab hakkama igasuguste putukatega ja igas olukorras . Praegu on töölaual seesamune Driggs kaheosalisena ja seekord kuuekandilisena. Näis kas tuleb käepikendus igasse olukorda.
6`6" on puhas käsitöö . Omadused mida soovisin, olemas . Et sellist sorti ritv meeldima hakkaks on vaja heitetunde sadu .... Kui oled ise osav , näitab ka ritv , kui osav üks ritv olla võib.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Täna õhtul on hea kuulata niisugust "vete vulinat"....http://www.youtube.com/watch?v=LveS3tx-6cQ
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

21-sel septembril on Tallinnas soome rocki bänd "Popeda" . 35 aastat mängivad juba... ja näed naabreid peetakse ka ikka meeles. Bassimängija on lendõngitseja , kõva putukasiduja ja igasugu kalakola korjaja Jyrki K. Melartin. http://www.youtube.com/watch?v=2zobvDuaQOY
Vasta