Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Roland »

Kui haugi püüda, kas siis kasutatakse tavalise koonusnööri või lipsu asemel midagi tugevamat?
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tarvo »

Ise olen kasutanud forellipüügist lühikeseks kulunud ja seega jämedat koonusnööri, aga kui on oht, et võib suuremat haugi vees olla, siis kasutanud ka isekeeratud loopidega Tiimari trossi.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Roland , kui tõsiselt võtad haugipüüdmise ette , siis mine Andrei juurest küsi haugiliider , hädatapuna olen kasutanud lihtsat 0,5 tamiili. Võtan koonusnööri ära ja selle asemele 1-1,5 m 0,5-st tamiili , putuk otsa ja käib küll.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tarvo , ma hakkan nädalavahetusel ühte ritva "sisse heitma " , nähtavasti pühapäeval. :roll: Ei tea , kas see peaks toimuma siin lõuna-eestis , või kusagil kesk-eestis?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:D Täna saab veel viimase vedela laki ja ongi OK. Pühapäeval hakkan "sisse heitma" , testil lendas #3 DT pikalt muru peale....
Manused
.....lõheroosa  ja  kirsipunane....
.....lõheroosa ja kirsipunane....
sellise rullisadulaga  kadus  ridvalt viimane  kaal , nööri  heidab ainult õhk.
sellise rullisadulaga kadus ridvalt viimane kaal , nööri heidab ainult õhk.
juhtrõngas ostetud , snaked  enda  "vabrikust"
juhtrõngas ostetud , snaked enda "vabrikust"
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Tarvo , ma hakkan nädalavahetusel ühte ritva "sisse heitma " , nähtavasti pühapäeval. :roll: Ei tea , kas see peaks toimuma siin lõuna-eestis , või kusagil kesk-eestis?
Andri, anna siis meile ka teada millal ja kus. Siis saab Roland ka oma küsimustele vastused. Ehk saan ka ise tulla. Loomulikult tahaks, et see toimuks kesk-eestis aga ega head asja palju ei tohi tarbida, sest see võib tervisele hakata.
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tarvo »

Kui kesk-Eestis veel huvilisi on, siis ehk jätkakski sealt, kus eelmine jämm lõppes, ehk siis Põltsamaal? Turba peaks seal ka nägema, kui raskustatud Vollid võid leechid kaasas on :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hetkel on niisugune seis ....Saaksin jõe äärde pühapäeva hommikust lõunani. :roll: Ei tea , kas hakkan selle paari-kolme tunni pärast ennast kuhugi "veeretama".
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Täna tegin kaubandusest pärit rullisadula ümber ..... :roll: meelepärasemaks ...endale vähemalt.
Manused
P7040075.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ja siis oli üks hea unistamise koht .... Eile põletasin ja täna lõikasin lahti . Oi kui rahul endaga olin :D ....ja oi-oi kus hakkas igasugu mõtteid tulema..... Pilpa pikkus annab isegi 10-jalase ridva välja....
Manused
P7040072.JPG
Vasta