Kalalkäigud.

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Sai pinnakatele vahelduseks lõheputukat proovitud.
Manused
Töötas küll.
Töötas küll.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna sai harjusepüügiga jätkatud ..... aga villand sai . Võtsin siis viidikad ette .... ei viitsinud neid ka kaua kiusata. Istusin niisama tunnikese , pardipere üritas mulle midagi seletada .... ei saand neist sittagi aru. Koju jõudes panin kassile kuiva toidu ette ..... kass vahtis mind jupp aega Hitleri pilguga....
Manused
Foto0219.jpg
Foto0221.jpg
Foto0222.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tänane matk matkatud.... ilm kuum , vesi soe ja kanuutajaid , parvetajaid ,kummipaaditajaid miljooon. Otsisin seda "suuremat sorti särge" , aga ei leidnudki , mudlerid jäidki karpi järgmist korda ootama. Niisuguse kuumaga on kala ikka pirtsakas juba ... turvale anna üleni musta liitsi ,ei mingit kuldset kuuli ega muud pulli...... harjusele ei kõlvanud ühed nümfid , ega teised..... käiku läks üleni must , väike põrnikas.... see kõlbas vee all ja sellele tuldi ka pinnas külge.
Manused
anna  aga üleni musta liitsi....
anna aga üleni musta liitsi....
võttis "viimast abinõud"  .... üleni musta põrnikat.
võttis "viimast abinõud" .... üleni musta põrnikat.
..... ja kui vahepeal jääd jalgu puhkama ja vaadet nautima .....on tunne , et jumal on ikkagi olemas. Kes muu oskab nii ilusaid paiku siia maamunale teha.
..... ja kui vahepeal jääd jalgu puhkama ja vaadet nautima .....on tunne , et jumal on ikkagi olemas. Kes muu oskab nii ilusaid paiku siia maamunale teha.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Kanuutajad suurel määral on saadanast, kümmekond kanuud ok, teed suitsu, rüüpad kohvi, pole häda miskit, üle 50 hakkab natuke närvidele, neid vist kindla intervalliga konveierkorras lastakse tulema,mulle meeldib raudna, paar korda pange läinud õhtune mats, kui neid ikka üle tunni aja järjest tuleb alla, siis ikka väsitab ära küll kisa ja küsimused ja ettepanekud, mida ma kõike peaks või ei peaks tegema.
Üks õhtu sõitsime kayakkidega rumbakandist laastre paisuni, mõned turvad narrisime. Ilm oli selline, et parimad kahlad on trukaarikud ja parimad kahlasaapad varbavahed.
Üleni must tuletas meelde mulle hiljuti netist loetud tarkusetera, et kolm kärbest peaks olema(eriti kuskile hästi kaugele põhja rännates), 1.üleni tume 2.üleni hele 3.tagavarakärbes
kalatrepp.jpg
turpanen.jpg
wrz2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Saigi siis maale tuldud ja esimene kontrollkäik kohe tehtud. Tuult trotsides sai kõigepealt säinast "kiusatud" ning siis enne koju sõitu veel ühele jõele põigatud. 900g vikker läheb täna grillile :)
Üks vikker.
Üks vikker.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Laupäevane ilm ei olnud turvale just parim aga mõned kalad sai võtma meelitatud.
Manused
IMG_1950.jpg
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

somewhere in the middle of nowhere
somewhere in the middle of nowhere
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:D Käisin kalal , ühe pildi pealt alustasin matka , teise peal lõpetasin.
Manused
Foto0252.jpg
Foto0253.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

selline jõgi
Copy of P7280229.JPG
ja selline liik põhiliselt
P7270227.JPG
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Väga ilus õhtu oli eile, tuulevaikus, kala pinnast toitus, kompu kõik, mitmed ilusad turvad toitusid,voblat ja viidikapiraajat oli ka piisavalt, võibolla ka ahvenat ja haugitatti, kaks kolli seisid sama koha peal, ülejäänud lõmpsijatest niitäpselt aru ei saanud, kas üks või mitu kala, no mina läbi ei hammustanud, mida see turb tahtis, särgsärgsärgviidikas, mõistus ja aeg said otsa, ei saanudki ühtegi turbiini. Luuzer.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta