Putukad 2013 hooajaks

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

võibla händ sai nats pikk, a mõtlesin, et kuulpea keskel, äkki pole paha, peale palja cdc sääse ujutamist jõudsin sinna, et tegelt see paljas cdc eriti ujuda ei jõua, tegin hirvesääski ka, #14 väikemaks tahan minna, siis pean veel harjutama
cdcelk.bmp.jpg
andri.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas vii »

Onu sepp, ülemisel pildil oleval putikul on vist ahtri karvad vales kohas. Tagumiku karvad turritavad püsti ja mis peaks olema langevarjuna püsti on tagumiku kohal. Alumisel pildil olev putuk võib isegi päris hästi toimida. Aga eks linna inimene ise teab paremini.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

onu vii, mina olen üritanud seda putukat teha
http://www.danica.com/flytier/hweilenma ... cdcelk.htm
vaevalt, et onu weilenmannil miskit valesti võib olla, mul on nii õieti, kui mu töntsid näpud hakkama saavad, ma olen maakas muidu.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas vii »

Sepaonu, ma ei halvusta teie tehtud putikut vaid avaldasin arvamust sest ütlesin ju, et ei tea asjast midagi. Weilenmanni putukat vaadates ei teki sellist tunnet. Ja näpude kohta ei saa kah alba öelda, sest minu näpud ei tee sedagi mis teie omad.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jaa - jaa , vii sinu jutust selgub see kurb tõsiasi , et Paide all on harjusega lood kehvad..... Sepal putuk viimase peal , see ülemine seo hall-valgeks ja sügisel , kui jõgi on kaselehti täis , mine harjust püüdma.Alumist ei ole ma väga palju sidunud , aga mitmel korral olen mõtlema jäänud.... et on tahetud ikka uppuvale konksule , aga , kui siduda väiksele striimeri konksule ... see venitaks keha nagu veidi pikemaks :roll: või mine sa tea.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas vii »

Kurb on tõsiasi jah, ei ole meil harjust, tõugjat ja angerjas on puudu ja veel mõnigi kala. Arvan, et Sindi ja Jändja paisud peaks allavett laskma siis võiks ehk loota neid kalu siin Paide ümbruses näha. Korralik jääminek võiks ka olla mitmel kevadel järjest, et kisuks suurema rohu jõest. Aga mida mudaga teha ei tea
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Tolle porri leidsin põdranetist, ongi sihke nimi, pruune pisikesi harjusesääski sidusin rohkem variante
porri.bmp.jpg
eimæleta.jpg
harjusekiller.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Kuule sepp , ma ei ole ikka veel seda kõige paremat putukat sinu esituses näinud...........Järelikult on sul karbis vähemalt üks veel puudu.

Ise tegelen.... :roll: no loomulikult silmailuga ... Ilus vaadata ja .........
Manused
P7260197.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

[quote="AndriPro"]Kuule sepp , ma ei ole ikka veel seda kõige paremat putukat sinu esituses näinud...........Järelikult on sul karbis vähemalt üks veel puudu.

Miuke see kõige parem on ?

Mul tegelt palju putukaid puudu, mis mind eriti ei häiri, tunnen ennast natuke kindlamalt, seon, püüan, isegi kala saan nendega. Häirib natuke see, et mul vast neli karpi midagist täituvad tasapisi, a kui ma nüüd esimese poriloigu äärde jõuan, siis väga ebakindlalt ma laoks püügikarpi neid. Ma siin nina põhjapoole sätin, paar vastikut tööd pean veel pajas tegema ja talvepuud sisse kärutama puukuuri ja ootan seda momenti, et seespoolt tuleks see nüüd ja see oleks ajastatud ka nii, et naine noogutaks, et noh mine jah, pole suuremat asi ketikoer niikuinii.
Kahtlused närivad, ikka kõige parema salajase putuka otsingud käivad, täna moluraamatust vaatasin, üks koerapoiss jälle vabal ajal harre kiskund, kohe kutile priva, tavai, kohe, pilt karbinurgast mulle, võlusõna ka, siva rsk, jõuab veel siduda. Tollel poriloigul, kus harripilt tehtud, tollel on plaan kayakitada veits rohkem ja üritada peale harride siig kätte saada.
sææserohi.jpg
omateada sidusin dubbingu/villa_ montanasi
omateada sidusin dubbingu/villa_ montanasi
vaatan, et see villamontaana võiks maakeeli olla harilik maamesilane ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Ma räägin sellest üleni mustast , kes ütleb mikroliits , kes pikkumusta , igastahes Siguldast kuni põhja välja ei ole veel harjusest ilma jäänud. Ja seal põhjas kõige ilusamad , mida saanud / ja näinud saavat on see samune putuk. Siigade putuk on see meil ristitud koiliblikas , mida väiksem , seda parem ja muidugi caddis hall-valge ja imeväike.
Vasta