Jämmime või ?

Vasta
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Roland »

Näen,et ühel ridval on TAIMEN rull. Tellisin endalegi TAIMEN STX'i kuid ma ei saa aru kuidas sidurit ümber pöörata sellel kuna see ei sobi vasaku käega kerimiseks...
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

Veidral kombel neil STX'idel on enamikel sidur 'valetpidi'. Olen ise neiljal rullil need õigeks keeranud. Hetkel pole rulli käepärast võtta, aga põhimõtteliselt oli toiming sama nagu enamike rullide puhul - tuleb lihtsalt rulli sees olev siduri laager ümber pöörata.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Täna sai testitud kolmeosalist , millele tegin uue tipuosa koos liidetega. Sihtisin hööveldamisel #8 DT -d , siis hakkab heitma minu lemmiklõhenööri #9 GPX-i .....ja nii oligi , #9 GPX töötas ilusti. Kuuekandiline , 8`6" ja heidab #9 GPX-i ..... mõelda on juba jäle... :D . Nädala lõpus saab valmis järjekordne 6`6" , niisugune eriti mõnulejate versioon..... :D no peaaegu võiks juba jämmida..... Järgmise nädala sees saab valmis 9-jalane ... ilus lõheroosa , klassi aiman , aga veel ei ütle välja..... No siis peaks juba kõvemat sorti jämmimise ette võtma.... Või mis rahvas arvab ?
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Täna sai testitud kolmeosalist , millele tegin uue tipuosa koos liidetega. Sihtisin hööveldamisel #8 DT -d , siis hakkab heitma minu lemmiklõhenööri #9 GPX-i .....ja nii oligi , #9 GPX töötas ilusti. Kuuekandiline , 8`6" ja heidab #9 GPX-i ..... mõelda on juba jäle... :D . Nädala lõpus saab valmis järjekordne 6`6" , niisugune eriti mõnulejate versioon..... :D no peaaegu võiks juba jämmida..... Järgmise nädala sees saab valmis 9-jalane ... ilus lõheroosa , klassi aiman , aga veel ei ütle välja..... No siis peaks juba kõvemat sorti jämmimise ette võtma.... Või mis rahvas arvab ?
No mina keeran otsa esmaspäeval lõunaosariikide poole ja oleks nagunii mingi päev pressinud sinu juurde ritvasid näppima :) Aga kui miski jämm plaanidega sobima saaks, siis why not...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlo , kui siin kandis oled , tule käi ikka läbi . Saad ridvad ära proovitud ja äkki leiad midagi sobivat :D See jämmimine praegu on nagu on , üks tuleb reisimast , teine läheb .....
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Jarlo , kui siin kandis oled , tule käi ikka läbi . Saad ridvad ära proovitud ja äkki leiad midagi sobivat :D See jämmimine praegu on nagu on , üks tuleb reisimast , teine läheb .....
jees, teeme nii. Helistan nädala alguses!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Tuli meelde , et kunagi oli mingi Külmaoja jutt..... trehvame siis :roll: ...24-ndal või ? Või on mõni parem idee?
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

siitpoolt sobiks isegi 20, et saaks mitmekesi tulla
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Külmaoja, kus asub, kuidas sõita. Google ja Google Maps ei arva eriti midagi sellest nimest.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Tegelikult on 20-s parem jah ... 24 -ndal , nagu selgus vahepeal , juba uus üritus. Tarvo , sa pane mingid kordinaadid rahvale , ise katsun mälu järgi kohale sõita.
Vasta