Kalalkäigud.

Vasta
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Plätudega päikese käes :D
Plätudega päikese käes :D
Täna sai peale tööd ühest jõest üle sõidetud. Päike lõõmas ja ...õnneks oli vesi sogane... Võtsin sellel aastal üle pika aja ühe jõeforelli ka koju...tuli filee isu. Ning ärge laske ennast häirida kala heledast toonist, see kõik oli liha sees selle võrra punasem ;) Võttis 12 sel konksul musta wollyt! Edu!!
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Tahtsin kiita ka Salmo # 5/6 SkyFly ritva, mis on asendanud Visioni Zulut täpselt kuu aega. Homme saan uue tipu ning Salmo läheb auga teenitud puhkusele ;) Arvestades, et ridva saab kätte 25 euriga, on tegu pärliga ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Mikk ajas suu vett jooksma , lõikasin selle peale külmikust endale ühe piiiika suitsuribi .....krt , ei aidanud , tuleb õhtul nähtavasti läti piiri peale kobida .... äkki seal läti ilusad tüdrukud hoiavad harjustel uimi püsti.... :lol: :lol: :lol:
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas tarvo »

Lihtsalt silmailuks :)
Manused
IMG_0922.JPG
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

tarvo kirjutas:Lihtsalt silmailuks :)
Ilu on siin jah rohkem kui rubla eest, ajasid selle pildiga jälle polaarjoone igatsuse peale... :) Mille õnge sa ta võtsid?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

tarvo kirjutas:Lihtsalt silmailuks :)
Sa oleks pidanud sinna nööri otsa ripuma ikka niisuguse 6-7 kilose taimeni .... :roll: oleks äkki niisuguseid :roll: ütleme naljakaid pilte saanud..... :lol:
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas tarvo »

AndriPro kirjutas:
tarvo kirjutas:Lihtsalt silmailuks :)
Sa oleks pidanud sinna nööri otsa ripuma ikka niisuguse 6-7 kilose taimeni .... :roll: oleks äkki niisuguseid :roll: ütleme naljakaid pilte saanud..... :lol:
See suurtaimen oli silmapiiril, kuid ei õnnestunud seda otsa meelitada. Hüppas teine tervenisti vertikaalselt ligi meetrikõrgusele veest välja nagu lõhe.
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas tarvo »

Välismaa kaladele tuleks vist eraldi teema teha?
Manused
SDC11829.JPG
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Roland »

Kas Tallinnast keegi mind, algajat, kalale kaasa ei tahaks võtta?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

tarvo kirjutas:Välismaa kaladele tuleks vist eraldi teema teha?
Siis pean ma hakkama oma harjusepilte kahte teemasse riputama , et missugune tuli siitpoolt , missugune sealtpoolt.... :lol: :lol: :lol: Lõpeta ära ... see maailm on nii väikseks jäänud ... võib ju mõne sõna juurde kirjutada , et kus parasjagu kalal olid.
Pildil nägu särab ... järelikult Komagi kala...
Vasta