Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tonkin on tonkin :lol: ... K-rautas müüdavad lilletokid on ka tonkin . Tonkinit leiad igasugu punutistes , mattides jne...jne. Ridvameistrid on hale vähemus , kes seda tonkinit tarvitavad. Ja seda tonkinit võid leida misiganes kvaliteedis misiganes väljanägemisega . Ja kui hiinlaselt ostad .... siis on see kohe päris kindlasti tonkin :lol: :lol: :lol: . Minul on vaja bambust , mitte seda tonkini nime. Juhul , kui saan , avaldan ka sulle selle kanali.
madis0566
Postitusi: 58
Liitunud: 27.04.2012, 13:17

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas madis0566 »

:D Andri,
ega ma siis niisama ei pannud selgitust juurde. Õige Tonkin ongi Tonkin. Sina ju kirjutasid, et "Me mõtleme vist erinevaid tonkineid". Õige tehingu puhul pidavat antama kaasa ka nn. bambuse sert, kus tõendatakse kasvatuse koht, aega ja muud andmeid. Seda, et üldsuses õpiti ära see nimi, ei tähenda, et iga bambus, millele on ehk isegi tonkini nimi külge riputatud, on õige Tonkin. Saad Sa olla kindel, et see" üks"mees-ki Sulle õige Tonkini toob. Tõlgendasid mu juttu valesti, kuidas see jälle juhtus. :D Mina pean kahtlaseks, kui "üks mees"..., kelle löögile on vaja pääseda..., ja kelle kontaktid on "saladus"... ;) Mingitest punutistest ja lilletokkidest ei oleks vaja siin rääkida.
Andri, ole palun konkreetne. Ma palusin Sinult kontakte ja ei midagi muud.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Käisin täna setumaal ...kohalikku ridvamaterjali otsimas. Ja sain ikka jube targaks . Kohalike õngemeeste jutu järgi on meil sarapuud kahte sorti .... üks on tavaline sarapuu ... aga see teine , see on Slavkin. Seda olevat Slava ise kasutanud , kui veel poisike oli .... selle sarapuu O3-e sisaldus puidus on ikka hoopis midagi muud... Ja ega sellest tavalisest sarapuust tehtud ridvaga ikka kala ei saa...
Nii palju siis seekord ridvamaterjalidest.... :roll:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Ridvamaterjalide valikust minu poolt niipalju, et viimasel kalalkäigul tõmbasin nööri rulli pealt maha ja viskasin nööri koos putukaga käega vette. Hetke pärast oli 30cm millegagi forell otsas, tirisin kala käsitsi nööriga veest välja ja lasin lahti. Kuna ritva ei kasutanud, siis ilmselt ka ükspuha, mis materjalist see vibu seal kaldal heina peal vedeles.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

madis0566 kirjutas::D Andri,
ega ma siis niisama ei pannud selgitust juurde. Õige Tonkin ongi Tonkin. Sina ju kirjutasid, et "Me mõtleme vist erinevaid tonkineid". Õige tehingu puhul pidavat antama kaasa ka nn. bambuse sert, kus tõendatakse kasvatuse koht, aega ja muud andmeid. Seda, et üldsuses õpiti ära see nimi, ei tähenda, et iga bambus, millele on ehk isegi tonkini nimi külge riputatud, on õige Tonkin. Saad Sa olla kindel, et see" üks"mees-ki Sulle õige Tonkini toob. Tõlgendasid mu juttu valesti, kuidas see jälle juhtus. :D Mina pean kahtlaseks, kui "üks mees"..., kelle löögile on vaja pääseda..., ja kelle kontaktid on "saladus"... ;) Mingitest punutistest ja lilletokkidest ei oleks vaja siin rääkida.
Andri, ole palun konkreetne. Ma palusin Sinult kontakte ja ei midagi muud.
Madis, kas sa sellepeale ei tule, see "üks mees" ei taha, et Andri kontakte siia-sinna jagab. See "üks mees" ei soovi rekka viisi bambust Eestisse tassida. Siis ei loe ei minu sinu ega kellegi teise tahtmine. Ei ole vaja Andriga pahandada.
madis0566
Postitusi: 58
Liitunud: 27.04.2012, 13:17

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas madis0566 »

vii-
palju lihtsam on elada meil kõigil, kui oleme konkreetsed...
:) kas ärile oleks halb, kui "rekka viisi bambust Eestisse tassida" ???
mees ennem mõtleb, siis ütleb NB!
kas Sa selle peale ei tulnud?
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Oled kindel, et see on ta töö. Äkki käib pidevalt välisamaal. Võttis endale, sõbrale ja aitab. Seda võib kõik ainult oletada. Või lihtsalt ei taha.
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Ma arvan, et Andril ka on suu peas, et seda asja arutada ja vajadusel vastuseid anda , varsti kogu foorum ajab siin mingit bambuse asja, mehed minge kalale!!! Ulme!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Mikk , krt küll , ära aja mehi kalale .... üle pika aja on foorumis head huumorit.... Naine just pahandas minuga , et istub arvuti taga ja naerab omaette nii , et silmad märjad peas .....lubas arsti kutsuda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Palju lihtsam on elada , kui oleme konkreetsed.....Konkreetselt siis...
Olen puiduäris , metsaäris olnud kogu oma elu . Bambus on ka puidu nime all liikuv kaup.Kuidas see liigub , miks liigub , kus leiab kasutust jne...jne.. on ammu selge. See kõlav nimi Tonkin on ka ammu selge. Meie saetööstus kaupleb euroopa maadega , Türgiga jne.. jne.. Kuidas kirjutatakse sertifikaate , miks kirjutatakse neid , mille jaoks on need üldse välja mõeldud on ammu selge. Kuidas osta maailmast rekkatäit puitu või kuidas müüa sinna maailma see rekkatäis puitu või detaili on ammu selge......ja nüüd loen , et mees , kes on hööveldanud paar ritva , ostab juba rekkatäit bambust ....ärile pidavat kasulik olema.... ja Andri , ole konkreetne , avalda oma kontaktid kust saad ja mida saad....No krt , kuu pealt oled kukkunud või? Mul pole mingeid volitusi avaldada neid andmeid.... ja kui oleks , siis peale sellist "esinemist" saadaks viisakalt p******e.

Mis minu näputöödesse puutub , siis täna liimisin #4 8-jalase kokku .... Ja hea uudis on see , et suvel kaduma läinud mees , kes mulle igasugu ridvavidinaid müüb , on jälle välja ilmunud ja saan ritvadele lõpuks liited ja muu tavaari ära osta . Saab vaikselt siduma hakata ... ja nööre vihistama...
Manused
P9040002.JPG
P9040004.JPG
Vasta