Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Nüüd saan aru ....et oleks pidanud algusest peale kõik oma sitanikerdised pildile ja foorumisse , siis oleks raamatupidamine korras. Nüüd on häda majas .....ja see häda läheb aga suuremaks ....ma ei ole kusagil avaldanud , ega iitsatanud oma tegemistest rullide suunal .....siis on veel üks putukajoru , millest pole piuksugi teinud , aga tegelen sellega selle foorumi algusest umbes , st poolteist aastat. Järelikult saan tulevikus igasugu süüdistusi kuulda veel , juhul muidugi , kui midagi nendest tegemistest avaldan....... Lihtsam on vist avaldamatta jätta .....sest täpset ajalist aruannet ma ei ole enam võimeline tegema.
Ma ikka loodan , et sain seekord Madisest õieti aru. Ja Madis EI OLE süüdi , et raamatupidamine korrast ära on.

Ja siis tuli veel meelde , et kusagil 80-ndatel tegin kaks spinnaritva , üks oli nähtavasti mingi klaasfiiber aga teine oli puust ....Krt küll.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

... .... .... , but the caravan goes on.....
Manused
P9060003.JPG
P9060003.JPG
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

millal see ülemisel pildil olev komplekt püügivalmis saab? Mis numbritega ritv tuleb?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: räägitakse , et #4 8-jalane. Valmis saab ..... :roll: ...siis , kui saab.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlo , tulin praegu töökojast ....Saan sulle natuke täpsema vastuse anda... Praegu saaks siduda juba 5 kuuenurkset , 3 paranduses nelinurkset ja paar paranduses olevat süsinikritva saaks ka ära teha.....Peab vist hakkama niidirulle välja otsima.... See oleks kõige täpsem vastus , mida ma olen võimeline andma, no peaaegu nagu 0,00millimeetri täpsusega.... :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Õhtune matemaatika kena laulu saatel .......http://www.youtube.com/watch?v=8HrmAgYE-6k ......andis vastuseks #4PMQDT :shock:
Eerik
Postitusi: 2
Liitunud: 27.02.2013, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Eerik »

Segan vahepeal teemat, ega kellegil pole üle odavamaotsa kahekäe ritva? Eelistatult 13', kuid kõik sobib.
[email protected]
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

Hetkel siin mingid päris normid pakkumised, eks vaadake ise:

http://www.helsinkispeyclave.com/shop/i ... anguage=en

Kui sul tõsine huvi, Eerik, siis helista mulle 5053200
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
madis0566
Postitusi: 58
Liitunud: 27.04.2012, 13:17

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas madis0566 »

Handmade fly reels 001.jpg
97-ndal aastal, kui alustasin "lennundusega", ratsisin nevska rulli lennuka rulliks, tegin talle rullikatted. Soov aga, teha normaalne rull, kõmises siiani. Nii ma siis vaaritasin ja vaaritasin, juuli alguses alustasin. Andmed: 5 FW+50 yds/20Lb; piltidel on paremal- Läbimõõt 71mm, paksus- 36mm, pooli läbimõõt-57mm, pooli sisemine laius 27mm, südamiku läbimõõt 22mm, kaal- 131gr/4,62oz. Piltidel vasakul-Läbimõõt 71mm, paksus- 36mm, pooli läbimõõt-57mm, pooli sisemine laius 27mm,südamiku läbimõõt 20mm kaal- 129gr/4,5oz. Materjalid- titaanplekk, d.alu(merekindel), happekindel rostevaba. Kaks k.laagrit ja ühesuunalaager. Funktsioonid- vasak/parem käelisus, susspidur+ kärr. Kärri väljalülitamiseks ei ole vaja rulli lammutada(enamikel rullidel on) vaid selleks on süvistatud lülituskruvi. Piltidel paremal oleva rulliga olen käinud 2 päeva kalal. Mehhaanika kombineerisin nii, et selle kogukõrgus ei ületaks 3,5 mm-t.
Manused
Handmade fly reels 007.jpg
Handmade fly reels 005.jpg
Handmade fly reels 004.jpg
Handmade fly reels 003.jpg
Viimati muutis madis0566, 12.09.2013, 21:08, muudetud 1 kord kokku.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ai kus silm puhkab .... Madis on hakkama saanud ilusate rullidega.Võib öelda , et viimase peal. Disain klassika , sellega ei eksi...
Küsimused: 1. Kas patendiga on asjad korras? Või muidu avastad , et mõni hiinlane on sinu arvel "pisut" teeninud.
2. Rullid on sinna trout-klassi.... Varustus nagu lõheklassi rullidel... Kärr , suss , ühesuunalaager.....Kas palju ei ole? Piisaks ju ühest . Või oli "sportlik" huvi kõik ära mahutada ?
Igal juhul jõudu .... ja kui otsustad mõnda neist müüa , siis broneerin avalikult : Esimese müüdava ostan mina.
Vasta