Open Latvia Flyfishing Championship 2013

sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas sepaonu »

Ma sooviks, et te osalejad pilte teeksite palju viitsite, kui miskit huvitavat silma jääb ja pärast kuskile üles riputaksite ja link siia teemasse, kui pilte palju. Ääää, a ärge neid paljuinimesiplatsiljarivistusedjakarikad pilte tehke ;) Pigem mingeid inimlikumaid detaile elust endast, tänud ette ja taha.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas AndriPro »

Või , et pilte on sepale vaja .....äkki loodad veel , et ma sulle oma maailmaparimatesaiakeste poe reedaksin :lol:
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas Birgit »

Sepa, tule tee ise detailidest pilte-muuvit, ole laupäeva hommikul 4-5 paigus valmis, saad sama päeva ööks koju, võin ka pikaliviskamisemadratsi bussi visata. Küll me selle maailmaparimatesaiakestepoe Andril välja pigistame.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas AndriPro »

Tegelikult......tegelikult peab laskma sepal reede õhtuni ,oma uue pingiga, siduda igailmagatoimivaid harjuseputukaid.....ja siis laupäeva varahommikul viskama ta koos putukatega pikaleviskamisemadratsi peale...... ja Siguldasse transportima....muuvit tegema. :lol: :lol: :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas sepaonu »

Et eesti teami operaator kõps ;)
Pean tegelt tunnistama, et ma olin natuke aega tagasi peaaegu ennast kirja panemas, me oleme oma egoga koos enesekindlad maakad ja ei karda teistele oma koledaid heiteid näidata, me püüame oma püüki(muideks tekkis see väljend mu sõnavarasse kunagi üle 10 aasta tagasi, kui jäält mahatulles Vladiga juttu ajasin ja miskit soigusin, siis mühatas, et ära ulu sepa, püüa oma püüki)aga...ma ikka haiglaselt kardan igasugu rivistusi ja sektoreid ja seda halvemat sportlikku poolt kalastusvõistlustel.
Kui teil hästi läheb, siis kena tuulepöördepunkti näitab praegu laupäevaks
http://www.windguru.cz/ee/index.php?sc= ... sty=m_spot
Ma mälun natuke seda Birgiti ettepanekut versus mul oleks ühe kraavi peal peale veetõusu ja natuke sogasemas vees mõtlemisainet.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas AndriPro »

Olen seal Sigulda (Amata) nn. võistlustel mõned korrad käinud.....ei tulegi meelde , et seal nagu seda sportlikku poolt oleks. Ehk rivistus ja autasustamine (st. sponsorite reklaam) .... ai ei , üks aasta oli , kala ei võtnud , siis mehed võistlesid omaalgatuslikult castingus....auhinnaks oli pudel mingit läti vedelikku , palsamiks nimetavad. Teine koht sai kahlusaapad , milledel olid vilttallad lahti tulnud....aga midagi ...liimi veits ja saapad missugused.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas AndriPro »

See tuulepöördepunkt....jaaa....läheb "võistlemiseks"....Ei tea kas castingus või viskavad kahlusaapaga kaugust või hoopis "lutsu"...
dim
Postitusi: 25
Liitunud: 01.12.2012, 15:39

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas dim »

Championship program:



till 8:30 Registration of competitors, drawing and distribution of competiton zones

8:30 – 9:15 Opening of championship, instruction of judges

9:15 Going to competition zones

10:15 Start of competition, 1st session

13:00-14:15 Fishing zone changing

14:15-17:00 2nd session of competition

17:00-18:30 End of the competition,announcement of the results and prize giving ceremony

18:30-21:00 Closing of Championship



1.Feeding is not provided

2.Each competitor need to have her own landing net.

3. Registration fee 10,00 EUR



Regards,



Māris Bērziņš

Mob. +371 29497152
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas tarvo »

Palju õnne Andrile Eesti eduka esindamise ja medali puhul! Järgmiseks korraks on latt juba kõrgele seatud :)
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas vii »

tarvo kirjutas:Palju õnne Andrile Eesti eduka esindamise ja medali puhul! Järgmiseks korraks on latt juba kõrgele seatud :)
Ühinen sulle saabuvate õnnitlustega. Kindlasti oli see sinu enda tehtud ritv nii et õnnitlusi tuleb mitmekordistada. Õnne ja jõudu sulle!!! :) :) :)
Vasta