Open Latvia Flyfishing Championship 2013

AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas AndriPro »

Krt , sellist pulli pole mul varem juhtunud jah ....et lätis kalalkäimise eest riputatakse medal kaela :lol: Mis "latist" Tarvo räägib , sellest ei saa hästi aru. "Latti" pole kunagi olnud , ega tule ....käin seal kalal nagu olen käinud. :roll: Kapsaid ikkagi anti , aga toore salatina ....see tuleb lätlastele kuidagi vastumeelselt andestada. :roll: Ehk järgmine kord tuleb ikkagi hautis. Seltskond on muidugi viimase peal , ilm "törtsutas" vahepeal vihma , sellest ei tehtud väljagi.....
Koju sõites tuli meelde , et ühtegi pilti ei teinud.... :oops:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas Jarlo »

Õnnitlused auhinnalise koha puhul.
Kuidas paremusjärjestuse väljaselgitamine käis... pikkus, kaal, ilu vms? :)
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas tarvo »

Latist niipalju, et minu arusaamist mööda oli sel aastal kalaga asjad päris hästi - kokku saadi neid päris palju ja ka keskmine suurus oli küllalt suur 30-33cm, suurim koguni 45cm - Lätlased tundusid rahul olevat, oleme meie ka :)

Punktisüsteem oli siis järgnev:
Valem: P = 10 x (X-10).

P-punktid
X-kala pikkus (cm)

Näide: 12 cm harjus
P = 10 x (12-10) = 20 punkti
25 cm harjus
P = 10 x (25-10) = 150 punkti
Arvesse läksid kõik harjused alates 12 cm'st
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas Birgit »

Eesti harjusekunn 2013 on väljaselgitatud. Mina sellest kalasupist ei suutnud kedagi välja meelitada, valik oli liiga suur aga see-eest ämbriga teadmisi võtsin kaasa küll. Kapsahautist ei olnud aga Läti kringlit sõin ma topeltportsu ära. Ilm pakkus igasugust võimalust, mõnusast hommikuudust, keskpäeva päikesest kuni tuulte ja vihmani, lisaks kanuutajad, kummipaadid ja helikopterid. Lätlased on viimasepeal!
Ma teeks eelregistreerimise järgmise aasta võistlusele juba ära.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas sepaonu »

Mingi putukaülevaadet oleks hea kuulata, millega saamamehed rebisid ja millega ei saadud ja mida suhtluse käigus kuulda oli. Sulbi jämmil üks külamees näitas mulle mingit lätakate originaali, mingi jubeväikse konksu peale caddiselaadne tuust seotud, arvatavasti luubi all ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtlesin just uue eesti vanasõna....... Üks sepp võib rohkem küsida kui 100 tarka vastata... :lol: Aga mis putukatesse puutub , siis polnud sel aastal , nagu ka eelnevatel mingit ühte või kahte tegijat putukat. Pinnakatest klinkud , caddised , uppuvatest kõikvõimalikud kuulpead , nümfid , mikroliitsid ......no mida iganes. Aastad ei ole vennad , kus see harjus seal Koivas , krt , Gaujas parasjagu on või mida ta võtab , seda ei tea isegi vanajumal taevas. Niipalju kui olen neid putukaid uurinud olen jõudnud arusaamisele , et püüdma peab selle putukaga , mis eelkõige endale meeldib , harjuse arvamusi ei tasu arvesse võtta. Gauja on kapriisne jõgi ja harjus on seal ka piisavalt kapriisne.... seal ei maksa teadmised putukatest ja kalakohtadest midagi ...... seal maksab üks teine "valuuta" :) Selle aasta võitja püüdis kogunisti 6 erineva putukaga ....norisin teda , et putukad on nii sitad , et peab kogu aeg vahetama :oops:
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas tarvo »

Lõplikud tulemused on ka välja pandud ja tore näha, et eestlased on lausa nii hästi omaks võetud, et eesnimepidi nimetatakse ;)
Manused
Screen_shot_2013-09-24_at_10.22.37_AM.png
dim
Postitusi: 25
Liitunud: 01.12.2012, 15:39

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas dim »

Palju õnne Andri!!!
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas tarvo »

Üks kena video ka sellest üritusest:
http://www.youtube.com/watch?v=pzCqKMrj ... e=youtu.be
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Open Latvia Flyfishing Championship 2013

Postitus Postitas sepaonu »

Nad vist meie foorumit ei loe, ma palusin, et rivistusi pole huvitav vaadata, pealegi sulbi mehel oli habe ajamatta.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta