Putukad 2013 hooajaks

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Viimasele putukale veel lisaks ...

Sama ülesehitusega olen sidunud hulgim striimereid 2-10 konksul , kuulpeadega ja ilma . Nende striimeritega olen saanud vist kõik kalad , mida lennukaga saada võib....tõugjast kuni viidikani. Nii suvel , kui talvel.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Ma tahaks näha seda putukat #10 peal.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Näppu jäi üks #12 -sel .
Manused
P9200034.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

tänud õpetuste eest soft hackle osas, eriti netis veel surfand ja lugenud pole, põldpüü naha tellisin, tahan proovida, paar tuusti eile sidusin, ühe poolitatud kanasulega. Seda kõigekoledamat ja karvast mõtlesin vee juures peale ujutamist võibla harvemaks kakkuda.
tuust 2.jpg
tuust 4.jpg
tuust 3.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Mul praegu kraavidest turvakiskumise putukate osas mõttepaus, pole nagu erilist tõmmet siduda veel midagi ja kontrollida, et kas see või too ka toimib.
See nädal peksan tööd ja järgmise pika vahetise veedan hiiumaal. Ma landiga kahlanud iiumaa laisides ja vist üleeelmine aasta oli selline kord, et säinast oli sees aga landiga teda võtma ei õnnestunud saada ei minul ega kamraadil, kes palju seal käib, jooksid järgi ja ütlesid, et sihkseid pöörlevaid me ei söö. Kuiva putukat on mul enda arusaamise järgi piisavalt. Mida ma võiks märjast sinna siduda. Kuulpead ilmselt välistatud, vett rohu peal arvan vähe, mingi pinnakihis ujutatav putukas võiks olla.Soovitage miskit.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Madis »

No aga proovi mõnda muddlerit. Mõnda võib pilduda märjana, kuivana, striimerina...
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas ahti28 »

Kaks putukat,millega ikka säinast olen saanud,ka siis kui kala väga valiv on-erkoranzi kehaga stimulaator ja must liits hõbekeermega,vahel ka punase sabaga,kerge kuulpeaga.Liits striimerikonksul nr 6-8.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Kui kala päris pinnast ei taha võtta ...... Siis üks nipp on mõnikord kõvasti abiks olnud - võtad selle sama pinnaka ja lohistad , või strippad... läheb see pinnakas mõni sentimeeter vee alla ja juba kõlbabki kalal võtta . Toiminud on selline nipp just turval , vahepeal harjusel...miksmitte ei peaks toimima ka säinal.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

oranzi kerega stimulatorid olemas, poekaup, sitt kvaliteet, kered lahti, mitu hacklet konksuaasapoolset lahti tulnud, neid võib proovida küll, a järgmiseks hooajaks seon ise neid.
Kuiva(caddise) strippamise ja lohistamise peale ülelöömamängu nautisin norras, see on fun.
Märkasin ka sellist asja algajana, no ma olin ikka igast sodi sidunud ka, et kõrgus veest või vees istumise kõrgus oluline, hakkasin kohe uurima tegijaid putukaid ja pink oli kaasas ja tegin vigadeparanduse, sellised liiga tiheda hackliga caddised, mis meenutasid veerevat põõsast kõrbes metsikus läänes olid mittepüüdjad, tundub ka loogiline, putuk kargab veepinnal(see on mu meelest see, kui mats paneb puute pealt) ja pärast kleepuvad veepinda ja on seal hädas ja siis nad kõrgelt ei istu.Vigadeparandus seisnes selles, et hackel hõredamaks ja mõnel lõikasin veepoolt sektori välja ja kohe sain paremad putukad.
Jõudsingi praegu oma netisurfinguga madalate caddiste juurde, postikana tõi hetk tagasi igast mudru ja daiichi 1270(muideks olen rahul sellise tootega, nagu daiichi tutvumispakett, kompaktne igast asjast midagi toode) on mu meelest täpselt paras nende madalate sidumiseks, nagu mikulak sedge ja nelson caddise versioonid. Näen kohe ka võimalust miskit ära jätta ja miskit juurde panna ja laveerida seal veepinna läheduses ja lihtsalt versioonitada ise.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

kohe ju vaja hommikul tulnud põldpüüd proovida
soft1.jpg
soft2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta