Putukad 2013 hooajaks

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Liiga tummised.......õhku , õhku on vaja ...õhk ei maksa midagi.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Madis »

sepaonu kirjutas:kohe ju vaja hommikul tulnud põldpüüd proovida
soft1.jpg
soft2.jpg

Kas need on kuivad putukad siis?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Ikka märjad madis, a nagu sulbimees mainis, siis hackle võiks hõredam olla tema meelest, ma rohu peal pinnakihis neid stripata tahan.
soft kuulpea.jpg
tiivas mõni fiiber mallardit
tiivas mõni fiiber mallardit
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Need tunduvad minu silmale paremad .....ja õige suurusega kuulpea ei ole pinnas strippamisel sugugi halb mõte , paneb putuka ilusti mängima....ja kala on vees langeva või tõusva putuka peale maias...

Istusin õues , nautisin õhtut ....tuul on paar päeva puhunud jõesuudmetest sisse , vihma on olnud ja temperatuur on langenud .....haneparved taevasse tekkinud .... :roll: peaks äkki mõne suurema putuka siduma?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Üks jahimees andis täna kaks faasani nahka, ilus läige sulgedel, kohe vaja proovida, a suurt miskit järgi ei jäänd sest ilust softi hacklina, pettunud.
Sidusin mõned põldpüüd eriti harvad, poolitatud sulega kaks tiiru. Kõiki pilte siia toppida ma mõtet ei näe.
Panen ühe pildi, kus on kenasti näha, kuidas maakas millalgi hakkas asju hõredamaks lõikama ;) , klõpsasingi siis, kui käärid sisse lõin, pärast puhastasin viisakamaks. Värvikombinatsioon üldse ei meeldi omale, a sidumise ajal tuli meelde, et olin kollast hirve ostnud, et kunagi hirvetuustide pealmine osa sellest teha, et parem nähtavus saaks putukal ja proovisin ühe tuusti panna stremerile, arvan caddise teeb erksamaks küll oma silmale.
strm.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas: Istusin õues , nautisin õhtut ....tuul on paar päeva puhunud jõesuudmetest sisse , vihma on olnud ja temperatuur on langenud .....haneparved taevasse tekkinud .... :roll: peaks äkki mõne suurema putuka siduma?
Mõni päev tagasi olukord ikka nii kehvakene vee poolest ja mul on küll kuri kahtlus, et kala hetkel lihtsalt pidurdab. Kala peaks niimoodi üles minema, et selg väljas :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Ja kui ta selg väljas ei saa minna , siis laseb ennast küljele ja läheb ikka.....
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:Ja kui ta selg väljas ei saa minna , siis laseb ennast küljele ja läheb ikka.....
Külje peal ülesminevale kalale tuleb vast külje peal ujuv putuk ka siduda, ennast ju ka ajab närvi, kui pilt netti külje peale üles pandud ka keera kael kõveraks vaadates ;)
Mikulak sedge variant
Daiichi 1270 #10
Daiichi 1270 #10
Pole küll täpselt tagant pihta saadud pildistamisega, a näeb ära, et tegemist kitsa kärbsega.
mikulakvariant2.jpg
ja tavaline karvakera ;) vihjega, et näri mind konksupoolt
karvakera.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Mu lakapealse kalakantoora trepimademel seina peal sihke, ei tea kas kolis talveks sisse?
c.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Mis värk nüüd ikkagi on ? Grilse kirjutab , et vesi tõusnud pool meetrit .....sadanud viimati või ? Haned hakkasid lendama ... ja paar päeva olid juba korralikud parved ... nüüd kahel õhtul täielik vaikus... Tegid mingi pettemanöövri või?

On kuidas on , igastahes mõne putuka sidusin valmis , kümmekond tükki peaks veel tegema.
Manused
P9280150.JPG
Vasta