Jämmime või ?

Vasta
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ahti28 »

Külmaoja või Külmoja?Põltsamaa jõel?
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

Kohtume ikkagi Külmojal Põltsamaa jõel, täpsem asukoht siin:
http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id ... 2=1&LANG=1
Jõele saab ligi nii Kamari - Põltsamaa teelt, kui ka Kolga-Jaani - Võisiku teelt tulles. Kuid kohati võib see autolt eeldada väheke suuremat kliirentsit, kui tavalisel sõiduautol.

PS: Vihma sajab juba mitmendat päeva järjest, seega tasub harjutamise mõttes ka väiksed kahekäelised kaasa võtta!
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

kurjam, tuleb välja et keerasin ise sellele jämmile tuleku juba kevadel kihva... kinkisin naisele Robbie piletid ja lubasin tal kaaslase ise valida. Nüüd siis avaldati soovi mind kaasa võtta .... :roll:
Mis kell muidu alustate?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:lol: :lol: :lol: no peab seal Tallinnas neid mehi ikka vähe olema , kui oma mees võetakse Robbie kontserdile... :lol: :lol: :lol:

Oli see Külmaoja , või Külmoja ..... :roll: :roll: :roll: , igastahes mingi Pedja lisajõgi oli.... :lol: :lol: :lol:
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

ahjaa, kellaaeg võiks olla nagu alati: täpselt 10-11 ringis :)
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas::lol: :lol: :lol: no peab seal Tallinnas neid mehi ikka vähe olema , kui oma mees võetakse Robbie kontserdile... :lol: :lol: :lol:
Meestega on vist siin Tallinnas pigem nii, et kuna suurest hulgast ei osanud nii kiirelt printside vahel valida, siis otsustas kindla peale minna ja oma konna kaasa võtta :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Nonii..... Külmoja turvad said "koolitatud"...
Rootsi ridvatoodang jättis unustamatu mulje....
Vii , tubli mees nagu ta on , muretses mulle tulealustuseks häid pilpaid....
Tarvo " tublidusest" saaks eesti lendõnge ajalooraamatusse terve peatüki.... :roll: ei tea , kas terasest annaks ritva teha? :lol: :lol: :lol:
Ja õhtusöögiks on tükike suitsetatud lumeinimese liha polaarjoone tagustest mägedest :shock:
Manused
Foto0255.jpg
Foto0256.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Birgit , üks nöör tuli veel meelde......http://mistpool.com/product_info.php?products_id=1218
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtlesin , et ..... et mul talv läbi kõvasti tegemist , tahan järgmiseks hooajaks ridvad teha ja veel üht-teist.... Praegu pole veel talve ollagi , aga mul hakkavad tegemised juba lõpusirgele jõudma .....
Võiks nagu paar putukasidumise jämmi korraldada.... . Niisugust töist .... Kui teil on mõtteid või ettepanekuid (korralduse , koha , aja ) jämmi kohta , andke teada.
Minul on praegu plaan , et üks jämm tuleb siin lõunas ...aega ei tea veel, koha suhtes ei oska otsustada...
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

kuna viimase aja töötempo pole konksu näpuvahele võimaldanud võtta, siis hädasti oleks vaja küll n-ö sundkorras sidumist. Mingeid häid toimumiskohtasid välja pole pakkuda... nii lõunas kui põhjas oleks võimalik sellist 20m2 uberikku kasutada, aga nagu viimane kord näitas, siis selline võib hakata väikeseks jääma :roll:
Vasta