Kalalkäigud.

Vasta
grilse
Postitusi: 52
Liitunud: 24.07.2012, 10:38
Asukoht: Jurjew

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas grilse »

Selja jõe äärde minek ennast praegu ära ei tasu. Jõge pole ollagi :lol:
Kaladest niipalju, et kohustuslikud harjused said ära nähtud ja sellega asi piirdus. Ei olnud kuulda ka, et keegi täna miskit asjalikku saanud oleks.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Ma pole ka midagi positiivset kuulnud põhjaranniku jõgede kohta. Võrkudest kala tuleb, ilusat kala. Merest landiga ka aegajalt...aga eks ta sel aastal nii läheb, et kala tiirutab meres. Jõkke ei lähe ja kuna kuhugile peab minema, siis läheb selle asemel võrku...
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Nädalavahetuse ilm ja praegune loodus on superilusad. Purtse peal oli paar togimist, ilmselt mingid pisemad tegelased. Polnud teiste kalameeste käest ka kuulda, et keegi oleks merekala näinud. Selja peal võtsid smoldid ja harjused suht aplalt. Merekala mina ei näinud aga lõpuks õnnestus üks pesa ka üles leida
Manused
IMG_2038.jpg
IMG_2043.jpg
IMG_2048.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Selge kõik , ei hakka selle põhja-eestiga üldse pingutamagi.... Naudin ilusat sügist ja keeluaega siin lõunas...käin läti piiri peal kalal ..... lähen teritan höövlitera ära , keeluaja lõpuks on vast minu nägemus kuulsast Pezoni Colorado ridvast valmis hööveldatud.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:evil: Sel aastal on niisugust pilti eriti palju näha ... veed madalad ja koprad meisterdavad nagu hullud.... :evil: krt , mitme ilusa käreda asemel konnatiik...
Manused
Foto0283.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Sai nädalavahetusel vähe kalal käidud. Laupäeval ahjal koos T.H-ga. Meie piitsutasime jõge ja tuul piitsutas meid. Võtt oli nigel, Tom sai 2 harjust, mina ühe.
Suured tänud T.H-le kes näitas kuidas allavoolu ilma indikaatorita nümfida, asi toimib :D

Täna hommikul T.H tulla ei saanud, pidin üksi minema. Ilm super, sihtmärk Pedja jõgi puurmani kandis. Fantastilne jõgi praeguse veeseisuga, väga suures osas kahlatav, palju kärestike, kitsamad kohad parajalt sügavad ja hea vooluga. Vesi sodist puhas ja selge. Tegin siis nii nagu Tom õpetas, tulemuseks 6 säinast (suurim 1kg) ja 2 turba (suurim ca 700g). Polegi ühe päevaga vist nii palju lennukaga kala saanud.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
grilse
Postitusi: 52
Liitunud: 24.07.2012, 10:38
Asukoht: Jurjew

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas grilse »

väiksed ja vähe. läksid suitsu?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Nagu näha, on Madisel täna ülikõva päev olnud. Kalad väga ilusad. Kahjuks pidin ise koduseid toimetusi tegema ja nagu arvata võib polnud see kerge sest sellise ilmaga oleks ka tahtnud kusagil vee ääres olla. Teeb head meelt, et järjest rohkem avastatakse forelli kõrvale ka "särjeliste" püüki.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Ei läinud suitsu, kõik lasin tagasi kasvama, et saaks ikka rohkem ja suuremaid :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Pildi kvaliteet pole suurem asi aga kahe kala vahel käis korralik kaklus ja proovi siis õiget hetke tabada ja nupule vajutada.
Manused
IMG_2062.jpg
Vasta