Jämmime või ?

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Niisis, naise käest luba olemas. Kui T.H otsustab minna tulen ka. Üksi seiklema ei viitsi hakata uues kohas.
Kui keegi Tartust veel tahab tulla siis mul ruumi kolmele mehele koos varustusega.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ma jäin rahule, siuke jämm korvab kenasti foorumi teema ``lollid küsimused´´ ja boonusena on veel kiired vastused.
Tagasi sõites peeglisse vahtides mõtlesin, et mul tagurpidikäigu tuled peale jäänud, ilus täiskuu oli tegelikult.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

ilus ja õpetlik päev oli, sai pimedas alustatud ja pimedas lõpetatud aga kala jäi siiski katsumata. Päevakangelasest on aga videosüüdistus. Kvaliteedi võib vaatamisel HD peale panna või enne video alla laadida, muidu paistab natuke udune.
https://drive.google.com/file/d/0B7wuV7 ... sp=sharing
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Jämm oli hea, sain mis tahtsin. Tänud Andrile kes varustuse suhtes nõu andis, hakkan raskema nööri ostu seedima. Krdi kahju, et see väike kala otsast läks, oleks ka äkki esimese merekala saanud :(
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Pilt ka siis jämmil tabatud lõhepoisikesest ;)
Manused
IMG_2068.png
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Saadi ka meetrilisi...
Manused
Foto0289.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Sama jõgi ja sama päev?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Ikka . Sama jõgi ja sama päev ...ja küla peal räägiti , et putukas ka sama mehe seotud.... ;)
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Jälle oli tore värskes õhus törts juttu ajada...teinekordki. Ning et ka kala näidati, oli hea boonus. Endal oli tulek putukate osas täiesti ette valmistamata, aga eks varsti saab asja jälle käsile võtta.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Talvel on siis plaan , et teen mõne väiksema sidumisejämmi ...nii kord kuus umbes . Toimuma saavad need siin minu juures , kes käinud , see teab. Korraga saab siduma 2-3 soovijat . Kui on huvilisi , andke teada [email protected] . Detsembris kinni , jaanuar , veebruar , märts vaba , st. 6 kuni 9 soovijat saaksid siduda. Edasi suhtleb tel./ maili teel.
Vasta