Kalalkäigud.

Vasta
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Suvel sai käidud ;) Sõbraga üks klipp ka filmitud http://www.youtube.com/watch?v=6mAFiSKAKoM
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Kus esimene lõik tehtud on? Muidu hea tramm ja buss ikka põhiline :D

EDIT: Kas esimeses lõigus on ikka tammist 100m? :D
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Kena õhtut :)

Madis - sõber sai mul juba korraliku loengu , kus püüda ja millal! Tegu õnneks vikriga...tegi omad järeldused...kohta ei mäleta ;)

Ok see selleks.
Tahtsin tegelikult öelda, et sai esimese hooaja kokkuvõte tehtud. Püütud alates veeb. algusest ning viimane kord oli paar päeva tagasi kaardiga Vääna jõel.
Kuna tõesti tegu esimese korraliku hooajaga ja tulemused super, tahaks tänud öelda T.H-le!! Kes on mind juhendanud! Spinnaga püütud varem küll ja küll. Nüüd siis
kokku 10 erinevat liiki kala.. viidikast kuni jõekani ja mõned merika smoldid lõheputukaga. Igatahes püüdsin üle oma spinna hooajad,aga see polegi tähtis.
Tähtis on see, et kui pealinnast hakkasin Peipsi äärde sõitma, mõtlesin ,et võiks säina paisu külastada korraks ja siis edasi forellile, kurat forellile ei jõudnudki, sest paisul oli põnev...
Lõhekaid ei seo, sest muud infi nii palju, et ei jõua sedagi hekseldada... ridvad, nöörid, liidrid, heitmine...muud putukad . Aga kurat teab, kunagi ehk ikka. Korraga kõike ei saagi...
Lugusid on palju ja elamusi jagub ka talveks... vikrid kevadel, lumega ilusad jõekad, säinas va kavalpea, turvast ei tasu rääkida..
Kala suurus ja kogus pole nii tähtsusetu minu jaoks kunagi tundunud. See, et putukas lendab sinna, kuhu tahad, see teeb juba tuju rõõmsaks. Kokku siis 65 korda lennuka püügikordi : viidikad, harjused, haugid, vikrid, turvad, jõekad, säinad, särjed, ahvenad, merikad. :D Kevadel sünnib mul teine tütar perre, seega palju vast kalale ei jõua, loodan mingi 50 korda ikka käia :D!
Ootan juba ,millal saab nööri rullilt maha ja esimese heite teha....Tänud T.H. Edu kõigile!!!
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Mina pean ka tänama T.H-d püügitehnikate tutvustamise eest ja lisaks AndriPro-d, tänu kellele minu õng kangema nööri sai. Suured tänud mõlemale!

Täna saigi lõpuks klass 6 nööri lennutamas käidud (komplektis mille ostsin oli algselt ilmset 3 klass, hiljem ostsin 5 klassi). Double haul muutus ülilihtsaks, varem ei õnnestunud kuidagi. Kala ei saanud aga doublehauli käppa saamine oli veel suurem rõõm.
Siit tekkis kohe paar küsimust:
Kuidas lennuka nöör külma talub?
Kas turba/säinast on talvel üldse lootust jõest püüda? :roll:

Mina olen ka oma püügiaastaga väga rahul, kokku sain 10 liiki kala: säinas, turb, ahven, haug, harjus, forell, viidikas, särg, roosärg, teib. Kokku võtsin ära vaid 1 forelli ja 1 säina.
Püügikordi kahjuks vaid 20, järgmine aasta tuleb vähemalt 50. Putukasidumisega sai ka algust tehtud, väga mõnus ajaviide, aga pärast jõuluvana külaskäiku läheb veel mõnusamaks :D
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas villu »

Hommikukohvi kõrvale sidusin midagi sellist. Mõtlesin, et haugile, või nii.
Sättisin ridva püügikorda. Jope, vest, müts... saapad ka. Astusin uksest välja.
Soe, pilves. Paarkümmend sammu ja olengi vee ääres. Möödub veerand tundi...
kala mäng pinnal... veel kaks heidet... ja võtt.
Viis minutit adrenaliini... ja selline iludus. Nii lihtne ongi... vahel harva.
Manused
DSCF2804[1].JPG
DSCF2792[1].JPG
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Päkapikk tõi 7 jalase ja 3 klassi (mingisugune fladen vantage travel, hiina pask ühesõnaga) lennuka, sai täna räige tuulega ilmatsalu kananalil ahvenat jahtimas käinud. Jube mõnus asi. 16 kala ühe päevaga (ahven ,särg, roosärg, säinas), uus lennuka rekord. Krt light tackle on ikka kaiff.
Manused
Ahven
Ahven
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

detsember 118.jpg
Häid pühi kõigile lennuka meestele ;) Kes teab, mis koht on? ;)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Homme minek väänale, esimest korda, oskab keegi kordinaate soovitada?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Tundub, et sel aastal rohkem kalale ei jõua ja hooajale punkt siis selline.
Manused
Üllatavalt hõbedane merikas.
Üllatavalt hõbedane merikas.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Kas Savisaar ei kuulutanud mitte välja jõulu rahu. Rahu ajal tehakse relvad korda ja laskemoon varutakse aga mida sina teed.
Vasta