Putukad 2013 hooajaks

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

lumi maas, ilm veel pehme meil, kilpisjärvil -37 C, normaalne ;), üks modell tuli just laua peale
modell2.jpg
rebase ja põdravasika kohta ei oska miskit öelda, omal kopranahka jagamiseks olemas, kes tahab saadab ps, sidumistooli peal põhjapõder, pole proovinudki seda, üks sõber käis jahis haukumas, metsseapõrsa naha tõi mulle, peale minu kõnet targemale viskasin minema.
Täna kell 23 saab see noamängu aeg otsa
http://www.flyfisher.ee/viewtopic.php?f ... 2479#p2479
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas kalalt »

Tere!
Pärast pikki aastaid, ledsin end taas sidumispingi tagant. Ei teagi millest või miks see niimoodi läks...ju siis vana arm ei roosteta! :oops: Ühesõnaga, otsustasin ka ühe oma universaalse killeri üles riputada. Putuka eripäraks on topelt sulis (häkkel) ja konksu teraviku asetsemine üleval pool ujudes. Püüda saab putukaga mitmeti. Kas lasta lihtsalt veevoolul kanda või vaiksemates kohtades lasta putukas põhja peale ja seal mängitada. Kasutades erinevaid keha ja sulise värve ja mängida konksu suurusega, saab sellest päris erinevatele kaladele suutäie, mida himustada. Putuka idee peaks olema pärit Soomest. Putukat siduda suht lihtne. Dubbingu alla, konksu seljale, tuleb siduda jupike tinatraati, see aitab putukal pöörata konksu teraviku ülesse, vähendades kinnijäämisi vees. Sappa seotakse üks riba holographic hair-i.
2013-12-09 12.40.21.jpg
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas kalalt »

Mõned mõtted siis lõhedele...Kui kõik ausalt ära rääkida, siis ega mul nendega eriti kogemusi pole aga mingi nägemus mul endal on. Seni olen sügiseti rohkem kasutanud toruputukaid, kuid konksule seotuna oleks minu nägemus sogasesse vette säärane variant
2013-12-07 13.10.48 (1).jpg
Ennist jäi siin vestluses pooleli selgetele ja madalatele vetele seotavad putukad...Kuna tihti on nii, et kalale pääsed alles õhtul peale tööd, siis nendele õhtutele pakuks suhteliselt Rat-i seeria sarnast, kuid valge saba ja tiivaga putukat. Ma ei ole väga kindel, kuid äkki sobiks ka väike vihmasabin?
2013-12-05 13.57.53.jpg
Või siis äkki selline variant päikseloojangusse?
2013-12-06 14.15.45.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

vaatasin naisega telkarist soome pingviinide paraadi ülevaadet ja peale minu korduvaid kommentaare avatud dekolteede kohta mainis naine, et ma olen mainstream
mille peale läksin kohe staapi ja tegin õhtuse ajupeeru
ajupeer2.jpg
hommikul olin veel natuke normaalsem
Konks kama B100#14
Niit 14/0 valge sheer, pea poolt markeriga värvitud
Kere tina lisatud, valge niit kollase markeriga toonitud
Body stretch ol.green ja mähis body glass half round micro
Koivad faasani kaela V lõikega suletipp
Ilus roheline pärla, mida ma ei suuda oma seebiga neoonvalgusti all pildistada
Torax ice dub peacock
puruvana.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
k6mm
Postitusi: 13
Liitunud: 20.03.2013, 23:29

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas k6mm »

Lisan veel omaltpoolt paar putukat, mis mõeldud eeskätt meriforelli püügiks meres, kuid toimivad ka sama hästi jões ;)
Kuna mõned aastad on juba spinninguga käidud meriforelli püüdmas mõtlesin alustada selle püüki lendõngega....eksnäis, mis kevadine hooaeg toob...
Ülevaade putukatest, mis juba seotud...
Väike valik putukaid merele
Väike valik putukaid merele
Pattegrisen #2....Toimis väga hästi, kui sai Norras käidud meriforelli püüdmas, lisaks sai veel turska ja lesta...
Konks: Gamakatsu F314 #2
Saba: Marabou salmon pink
Kere: Marabou sulg ja dubbinguks SLF Prism dubbing salmon pink
Kere alla on lisatud veel tinatraat
Pattegrisen #2
Pattegrisen #2
Haili variant
Konks: Varivas 2500V-SE #2
Saba: valge bucktail ja flash
Kere: mylar medium
Tiib: valge, roheline, must bucktail ja flash
Haili variant
Haili variant
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas T.H »

Lisan veel omaltpoolt paar putukat, mis mõeldud eeskätt meriforelli püügiks meres, kuid toimivad ka sama hästi jões ;)

K6mm, mitu kala on siis merest tulnud või kui pole, kas toimivad siis jões samamoodi, et pole kala toonud?
k6mm
Postitusi: 13
Liitunud: 20.03.2013, 23:29

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas k6mm »

Merest lennukaga 0...kuid spinninguga püügil landi eest mõned korrad ikka neid leotatud...seni ainult merest vikri saanud kreveti imitatsiooniga. Jões aga mõlema putukaga kala saanud, nii haugi kui jõekat :) Pattegrisen toimis Norras, kui andsin tuttavale oma putukakarbi kaasa, ise kahjuks pidin varem lahkuma ning ei õnnestunud jääda kalapüüdma.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas T.H »

Et lõbusam oleks hääletada siis näiteks sellist muusikat taustaks http://www.youtube.com/watch?v=djIAgcCnFmE
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Mis siin ikka kokutada, pärast läheb meelest ära, aeg saab ümber.
Kellegile tuleb oma hääl anda, kolm korda kerisin edastagas, ma teen sihkse liigutuse, et annan oma hääle sellele
http://www.flyfisher.ee/download/file.p ... &mode=view
mees vähe püüdnud, vähe sidunud, see, et saleduskuuri vaja jms paljudel viga, ühesõnaga andis endast parima, püüab, seob ja õigel ajal tuli kapist välja ka, mis oli üks kogu selle jandi eesmärke, et rohkem pilte pandaks, rohkem suhtlust oleks.
A kiidan muidugi kõiki ;)
Arvan, et võiks aegajalt veel neid naljavõistlusi teha ja mingi nänn välja panna. Näiteks võiksime siduda ühte ja sedasama putukat vms., sis oleks pärast see kommentaaride pool huvitav ja hariv.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Madis »

Mina annan hääle otule selle putuka eest: http://www.flyfisher.ee/download/file.p ... &mode=view
Vasta