PUTUKAD 2014

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

T.H mul tuli niisugune idee , 2014 a. putukatesse tuleks teha niisugune seeria ....." da nafiga etot london" . Alustama peaks T.H selle kollase kehaga ja rohelise tiivaga , siis tuleksid sujuvalt mad villageri versioonid , tammertinseli versioonid , kindlasti Parmahne Belle lõheputukana , edasi vallesmannid ja roosa p*****ga GH-d , Tarvo megaklinku ja euroopa 12......jne. :roll: Või mis sa arvad , T.H ?
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Tõlget paluks :D

Leidsin põdrale rakendust, elu esimene caddis:
Manused
Coddard Caddys Fly
Coddard Caddys Fly
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Ei ole probleemi, Andri, teeme ära. Sellest seeriast võib päris hea aastane ülevaade tulla ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

uus teema, uued putukad uueks aastaks, uued võimalused, nagu näha uued provokatiivsed ideed ka. Mina näen kohe uusi võimalusi esitada igast küsimusi ja loomulikult oma diletantlikke teooriaid.
Mina uurin oma konksuvarusi, teen ostunimekirja ja jäin just selle koha peal toppama, et kas mul on luulud või enamus paabulinnu kitkutud fiibritest ongi viletsa kvaliteediga? Ma paarist kohast ostnud neid kilekotis fiibrid nutse ja selline tunne, et harvad ja närakad. Olen vaadanud, et sule tippusi müüakse eraldi, et fiibrid seal täidlasemad. Lugesin miskit teemat ka paabulinnu fiibri asendusest dubbinguga. Arvamusi?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

Nutsakute kohta arvamus puudub kogemuse puudumisel.Kasutan rohkem tipupoolseid fiibreid.Davie näite järgi nühkisin kustukaga fiibrid karvadest puhtaks ja väntasin ümber konksu kehaks ... toimis küll.Suvaline jeebai müüja chainamaalt,10 sulge pakis. Kvaliteet üllatavalt hea,hind olematu ja saatekulu FREE. Aga kaua pidi oooooooootama.
Manused
2013-12-11 16.35.32.jpg
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Birgit »

Mina olen nutsu jaganud kaheks: korralikud ühte punti ja närakad kustukummi alla.
Ootan põnevusega, millal/millega TH teemat alustab.
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Mul ühelt linnukasvatajalt saadud selline vaasitäis. Kvaliteet väga hea. Oleks teadnud sepaonu, et sul neid vaja , oleks saatnud. Eks siis teinekord saab.
Manused
IMG_2101.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Ma natuke pusinud selle ülesande kallal, speyd jätan esialgu vahele ;)
Kõiki materjale ka polnud samasuguseid.
t1.jpg
t2.jpg
t3.jpg
t4.jpg
t5.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu, nendega võib juba kalale minna ;) Ega siin muud soovitada oskagi, kui et siduda ja siduda ja mida rohkem seda paremini välja kukuvad. Ja tähelepanu suunata pisiasjadele. Näiteks esimesel pea liiga suur ja keeret palju, teisel kurgualune peast liiga eemal, aga muidu täitsa vahvad .
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Kui kalale lubatakse minna, siis kõlab ju nagu kiitus, peaaegu.
Ma ei looda ühe hetkega ilusaks ja targaks saada, harjutan muidugi, see parim soovitus. Piltide siiatoppimisega olen rahul, vat niisugused ongi, võin ise ka vaadata, et näe siin see ja siin too. See nihkes kurk ja tiib koletis, sellega oli muidugi nii, et kurk oli küljes juba, kui hindasin, et vähe jamaks kisub kogu proportsioon, siis himiitsitasin natuke.
Peast tahaks rääkida. Ma sellega nõus, et õige suurusega pea on kena vaadata. Mõne lihtsama tiiva juures, kui õnnestub naks kinni saada, mis vaja, siis olen mõtesse jäänud, et ähäh, nüüd hakkame siis toda pead vormima. Variant kaks, pea tänu oskamatusele kasvab niigi ja siis veel need *paanikakeerud* :D
Kokkuvõttes küsin, et kas peale ilu(peale kinnitamist vormitaval peal) on peal ka mingit reaalset funktsiooni?
Mina sisetundest panen mingit liimtüüpi lakki, mis sisuliselt imendub, noh loodan, et see mähis saab tugevam ja ei hargne, see on benecchi glue GBP ja pärast kui tahan siis lakki, no jääb ilusam küll.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta