Da nafiga etot London....

T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Da nafiga etot London....

Postitus Postitas T.H »

eemaldatud
Viimati muutis T.H, 12.02.2019, 20:07, muudetud 3 korda kokku.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Da nafiga etot London....

Postitus Postitas sepaonu »

Telefoni teel saab ka muidugi targemate käest salajasi tarkusi õngitseda 8-)
See sorakas siis seotud kohe peale telefonikõnet, isegi natuke sarnane kõige alumisega, vist :roll: , panin seda punast tooni musta schlappeni sisse pärlkanana
B170 #12
B170 #12
ennem ja pärast esisulist on must rohelise teraga ice dub, mis minu lambi all muutus valgeks säbruks pildil
Tänud oma tegijate jagamise eest, kindlasti copin ja versioonitan ja harjutan
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Da nafiga etot London....

Postitus Postitas andur »

Kui siia tuli postitada putukaid, millega kala saadud, siis forelli tänane menüü on minu poolt järgnev. Igaühega kala või paar saadud. Suurusi ei mäleta aga eks nad 8 ja 10 kanti on mul seotud. Võtt oli igaühega sarnaselt halb, ikka pidi samale kalale kümme korda enne ninaette panema, kui õnge läks. Kahjuks ma nümfid võtsin üldse kogemata kaasa (muidu oleks rohkem erinevaid võtnud ja proovinud), aga sellised nad kõik töötasid. Mõõdukala ka kümkapis.

Ühesõnaga - sain täna elu esimesed forellid lendõngega! Enamus nümfidega, üks buggeriga.
Manused
See imelik elukas tuli mingist putukakomplektist hiinast. Sabaks lõng, keha kummist. Jõle näeb välja aga ainus putukas, mida lisaks buggerile ka vees näha on.
See imelik elukas tuli mingist putukakomplektist hiinast. Sabaks lõng, keha kummist. Jõle näeb välja aga ainus putukas, mida lisaks buggerile ka vees näha on.
Mingisugune faasani sulgedest ja dubbingust uss.
Mingisugune faasani sulgedest ja dubbingust uss.
Bloody mary
Bloody mary
Faasan sabaks ja seljaks, kodukassi dubbing kõhuks.
Faasan sabaks ja seljaks, kodukassi dubbing kõhuks.
Bloody mary
Bloody mary
Vasta