Jämmime või ?

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:On jah mõnikord niisugune loll mõte peas olnud. Et kirjutaks .... aatelisusest ja eetilisusest , loodusest ja lendõngest . Aga siis teen tavaliselt kerge dieedi ja asjad loksuvad jälle oma kohale. Ise ma nimetan seda taevasiniseks dieediks , see "taevasinine " tuleb taevalikust maitsest... 8-)
Andri, kui sedasi mõtled siis on parem kui arstile lähed. See kriis võib muidu süveneda ja muutuda krooniliseks :shock:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

25 jaanuariks bronnisin ingliste kultuurikeskuse saali. Kompunnin lauad-toolid-vargapesad-kohvimasina-snäkid vastavalt osalejate arvule. Põhimõtteliselt saaks huvi korral saalis ka tokkide-nööridega täielda, kuna pikkust-kõrgust on. Algus ja lõpuaeg vabal valikul.Mingid muud atraktsioonid, nagu saun ja tantsutüdrukud jms puuduvad :roll: Kuna mina olen eelistatud olukorras ja saan oma putukamaterjali stendid ilma pakkimatta kohale toimetada, siis mõni pääseb oma kola vedamisest, kui lepib sellega, mis mul on või pole.Jämm on tasuta.
asukoht http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... %7D%7D#tc3
Sobib?
Kommentaarid ja ettepanekud?
Viimati muutis sepaonu, 13.01.2014, 21:01, muudetud 1 kord kokku.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

sepaonu kirjutas:25 veebruariks bronnisin ingliste kultuurikeskuse saali. Kompunnin lauad-toolid-vargapesad-kohvimasina-snäkid vastavalt osalejate arvule. Põhimõtteliselt saaks huvi korral saalis ka tokkide-nööridega täielda, kuna pikkust-kõrgust on. Algus ja lõpuaeg vabal valikul.Mingid muud atraktsioonid, nagu saun ja tantsutüdrukud jms puuduvad :roll: Kuna mina olen eelistatud olukorras ja saan oma putukamaterjali stendid ilma pakkimatta kohale toimetada, siis mõni pääseb oma kola vedamisest, kui lepib sellega, mis mul on või pole.Jämm on tasuta.
asukoht http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... %7D%7D#tc3
Sobib?
Kommentaarid ja ettepanekud?
Sepa, kas kuupäev ikka õige?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Tänud tähelepanu juhtimast, mõted ju kevade peal :lol: , siin pani masendava lume kah maha omikul, parandasin ära kuupäeva oma kommis, mis on 25 jaanuar rsk.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Krt , tantsutüdrukud peab jälle ise vaatama :evil:
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Tuleks ka aga kuupäev vist ei sobi :?
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

kurja... hõivatud lõunani ja siis kohaletulek...õhtuks jõuaks aga siis ei tantsi enam keegi :|
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Sellist varianti, et kõigile sobiks pole olemas. Olen ka ise ennem piuksunud *etmulleeisobi* samas teemas, arvatavasti piuksun ka tulevikus. Kes ei saa, see ei saa, kes peaegueisaa, see võib ikkagi üritada vabaks rabeleda või hilineda.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

sepaonu kirjutas:Sellist varianti, et kõigile sobiks pole olemas. Olen ka ise ennem piuksunud *etmulleeisobi* samas teemas, arvatavasti piuksun ka tulevikus. Kes ei saa, see ei saa, kes peaegueisaa, see võib ikkagi üritada vabaks rabeleda või hilineda.

Pead nädalapikkuse ürituse tegema, nädala jooksul ikka kõik läbi tulla jõuavad :D
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

sepaonu kirjutas:Sellist varianti, et kõigile sobiks pole olemas. Olen ka ise ennem piuksunud *etmulleeisobi* samas teemas, arvatavasti piuksun ka tulevikus. Kes ei saa, see ei saa, kes peaegueisaa, see võib ikkagi üritada vabaks rabeleda või hilineda.
Sepa nüüd siin paugutad küll oma sõnade vastu... tuletan meelde, kuidas eelmise sidumisjämmi osas sinu protesti arvestades kuupäeva sättisime siia ja sinna :)
Nagu ka juba kirjutasin, siis 25. jaanuar mul ka juba lukus, seega kui kuupäev paika jääb, siis seekord kahjuks ei saa. Protesti ei esita, aga kui kuupäev muutuks sobivaks, oleks loomulikult tänulik.
Vasta