Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Mind väga huvitab ahti, mis nööre oled siis antud tootjatel kasutanud ja kui pikalt nendega püüdnud, et sellist tarkust pritsid?? Irw@pasatootjad? :P Tean nii ritvu kui nööre! Äkki peaks netis kolamise asemel rohkem aega jõe ääres veetma??? Saavad asjad selgemaks? Keegi kuskil foorumis rääkis midagi...korralik puusalt tulistamine :P
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Ja veel, mis on siis antud tootjate nööride puudused, mis sind Ahti häirivad? Pinnakate, heitepea profiil Dami WF-i puhul? Miskit muud? Miks ei sobi alustuseks ja ka hiljem püüdmiseks? :)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

ahti28 kirjutas:dam ja Lineaeffe on ehtsad pasatootjad-pole neil iial ühtegi korralikku lanti-ritva-rulli olnud,ammugi siis heitenööri.
Alati pole muidugi hind määrav,ka tuntud tegijad teevad praaki-näiteks RIO Trout pragunes mul ühe hooajaga täielikult,seda korralikult hooldatuna.

Naiivne on arvata, et D.A.M ja lineaffe midagi ise toodab. Re-brandivad samu tooteid mida Sina ostad 4x kallimalt. Või arvad, et igal tootjal oma nööritehas? :lol:
Kusjuures DAM-i nöör peaks olema airflo toodang. Samamoodi ka flexteci, taimeni ja veel mõni...
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ahti28 »

Rahu,Mikk,rahu!Kindlasti sobivad püüdmiseks vägagi hästi.Omal kogemus,nagu juba mainitud,lantide-ritvade-rullidega.Nende puhul häirisid just kinnijooksvad rullid,lagunevad loogamehanismid,murduvad detailid,mittemängivad landid,lahtised kuluvad ridvarõngad ja lisaks tohutu mäluga tamiilid,ebakvaliteetsed konksud,ebamugavad kahlamispüksid,valetavad kaalud,mõttetud termosed.Hetkel rohkem ei meenu.Sellisele kogemustepagasile tuginedes-miks peaksin uskuma,et heitenöörid on tippklassist? :roll:
Sina püüa rahulikult edasi,ära lase end häirida sellest,et mul on oma arvamus.
PS!Kui sa veel teaksid,mida ma Salmost arvan. :lol:
Sellega ma olen küll nõus,et peaksime netis kolamise asemel rohkem aega jõe ääres veetma.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Sama siin. Jubedalt on ära tüüdanud need tühipaugutused. Mida tähendab pasatootja? Küsisin eelmine kord juba, et kui kellegil on mingid negatiivsed kogemused antud nööridega, siis palun konkreetselt mis ei sobinud. Näiteks nõõrikatte materjal- kvaliteet , ei sobi heitepea pikkus, nöör klassist väljas või mis iganes veel. See, et asi on pask, ei ole argument. Sama kõva argument on kui mingi vend ütleb, et ainukene pill millega sõita on must buumer. Naerukoht (või mitte nii väga). Ja küsimus mitmes hooaeg Salmo ridvaga läheb ja mis muret?
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ahti28 »

Ilmselgelt on offtopic minu postituses mainitud kogemused.Heitenööride ja lendõngeritvadega kogemus puudub,nagu võisite aru saada.Ja offtopic oleks ka minu arutelu teemal Shimano vs. Salmo.
Mida tähendab pasatootja?No sõnastagem ümber,odavtootja.Minu jaoks pole mingit vahet millises või kelle tehases see toode on valmistatud-nimi pakendil jääb meelde,kas siis heas või halvas mõttes.
Ma saan ka muidugi aru,miks selle seltskonnaga siin nn.sõneluseks läks.
Ma lähen ja ostan ühe dami ja ühe lineaeffe nööri,kõige odavama,spetsiaalselt selleks,et oma arvamust kontrollida.Jahipaun jaTrapper Tartus?
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

D.A.M, Salmo, Lineaffe, Fladen, Jaxxon jms ei tooda ise midagi (vb mingid üksikud erand tooted). Need "brändid" müüvad hiinas jms toodetud kraami oma nime all. Ka salmol on väga häid asju, näiteks Elite Tech rullid mida olen kasutanud 2 aastat võsas forellipüüdmiseks, korralikult vatti saanud aga tomib - sama asja müüb usas BassPro Shops oma nime all ka.
Lineaffe nööril pole häda midagi. Kui tõsi on see, et enamus kaup mida need brandid turustavad on odavama otsa kraam, aga seal kraami hulgas leidub pärle.
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ahti28 »

Mina usun siiski kogemusse.Kui keegi "vana kala" vehib terve hooaja ühega ülalmainitutest ja siis nimetab seda "pärliks",oleks sellel arvamusel kaalu.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

ahti28 kirjutas:Mina usun siiski kogemusse.Kui keegi "vana kala" vehib terve hooaja ühega ülalmainitutest ja siis nimetab seda "pärliks",oleks sellel arvamusel kaalu.
T.H vist lineaffega on pool hooaega vehkinud, kahtlen, et ta oma arvamust muudab :)
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ahti28 »

Ma proovin rohkem sõna mitte võtta,muidu olen varsti Kivika staatuses! :lol: :lol:
Vasta