PUTUKAD 2014

Vasta
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas ZiiN »

Mina olen proovinud erinevaid tavalisi spinningu trosse, minu järeldus on mida jäigem seda vähem keerdub ja murdub. Tavaliselt lõikan pöörla kohe tangidega ära jätan ainult aasa alles ja siis ühendan loop-to-loop ühendusega liidri külge. Endal tekkis mõte et äkki võiks proovida jergile mõeldud titaan traati :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Tuiskab päris korralikult , mitte ei taha õue minna.... Ja siis toob postikana 5 uut putukakarpi , rehkendasin välja , et 400-500 putukat mahuks vabalt ära. :roll: Krt , peab vist hakkama putukaid siduma ....... :roll: kui just järgmine postikana ei tule värske bambuselastiga 8-)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Kas on saladus mis tüüpi karpi kasutad?
Ise kasutan sellist: http://www.flextec.co.uk/media/catalog/ ... s2-ca2.jpg
Ei oska kohe midagi ette heita, tõeliselt õnnestunud asi, ujub jube hästi. Oli kord kui elva peal teist putukat tahtsin proovida ja karpi taskus enam polnud, seilas teine allavoolu juba mõnda aega :lol:
Sügavalt läbi minnes tasub kontrollida kas vesti taskud kinni :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Mul on ka lemmikkarpideks kuidagi kujunenud need klaaskaanega versioonid. Viimased ostsin Andreilt http://www.tightline.ee/vi-idoc_edit+i14464879 . Aga käigus on neid küll igasuguseid , alates puust käsitööst kuni kõikvõimalike plastikust karpideni.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Tasapisi hiilin kapist välja, roosakaslilla 8-)
larva-lace+punane traat, otse peale bugbond
roosakaslilla.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Leidsin vist omale lõpuks sobiliku putukasidumise laua, suht juhuslikult jooksin otsa, pole enne sellist näinud :shock:
https://lh4.googleusercontent.com/-avkI ... 161951.jpg

Allolevatest väntadest saab mõlema tasapinna kõrgust sujuvalt muuta, puidust alused liiguvad mingite relsside peal. Kaalub raibe üle 30kg kindlasti. Mingi rootsis tehtud asi.
Keegi varem sihukest näinud? Tahaks teada milleks selline asi tegelikult tehtud on.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

laud ka oluline asi, a sein kõige olulisem, ehk kuidas seda kola hoida ja leida
siin 12 lehte igast variante
http://www.perhokalastajat.net/keskuste ... dontakoppi
mõni väga maitsekalt vormistatud.
Mul üks monstrumist kirjutuslaud kasutada kodus, siledat lauda samapalju umbes nagu jämmil näha, kodus muidugi kõik alati sassis laua peal
laud.jpg
tegelikult tahaks ümmargust tuba 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

Madis,kas see mitte arvuti laud pole?
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Ma ei tea, olen arvutilaudu nühkinud väga pikalt ja pole enne sellist näinud. Taustaks ongi minu praegune kontor.
Ma ei näe sellisel kiirel laua kõrguse muutmisel arvutilaua puhul eriti mõtet. :roll:
Pigem peaks olema mingi töölaud kus töötab pidevalt uus inimene või toimetatakse eri suuruste detailide vms viguritega. Siis oleks tasapinna kõrguse kiirel muutmisel mingi jume ka.
Lisaks on tegemist tööstusliku kvaliteediga ja ehitusega, väga "rugged" laud on.
Haiglasse sobiks selline asi ka, hea ratastooliga inimestele söögilauaks näiteks. :idea:
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

Kooserdasin ükspäev naisega Mustika Prismas.Kõik poeskäigud on reeglipäraselt juuuube igavad.Loivasin käruga riiulitevahel ringi ja spordikaupade osas(kus reeglina mitte midagi mõistlikku müüa pole),jäi silma silt "kalastuskarbid".Vaatasin lähemalt,Flexteci tüüpi korralikud,hinnaks 9.90 krooksu.Ladusin korvi täis ... ei olnud enam igav...
Vasta