Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

vii kirjutas:
Madis kirjutas:Küsiks arvamust Vision Koma kassetiga variandi kohta. On keegi näppinud seda ja oskab hinnangut anda? Kassett lahendus tundub mulle hetkel kõige mõistlikum, tahaks suvel erinevaid nööre proovima-võrdlema hakata.
Madis, tahaks ka seda ketast osta aga mull sealt poest (flyfishing.ee) osta enam millegipärast ei õnnestu. Küsisin selgitust aga seda ka ei antud. Täielik vaikus :!: :?: :?: :?:
vii, siis sul vedas, sest selle hinnaga pole mõtet osta ;) Koma kassettikas maksab UK-s enamustes poodides mitte rohkem kui 50 naela. Ilmselt on midagi uut asemele tulemas. Ise sain 41 naela + 9 saatmine. Seega varsti saan oma käega katsuda ja otsustada millega tegu.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Madis kirjutas:
vii kirjutas:
Madis kirjutas:Küsiks arvamust Vision Koma kassetiga variandi kohta. On keegi näppinud seda ja oskab hinnangut anda? Kassett lahendus tundub mulle hetkel kõige mõistlikum, tahaks suvel erinevaid nööre proovima-võrdlema hakata.
Madis, tahaks ka seda ketast osta aga mull sealt poest (flyfishing.ee) osta enam millegipärast ei õnnestu. Küsisin selgitust aga seda ka ei antud. Täielik vaikus :!: :?: :?: :?:
vii, siis sul vedas, sest selle hinnaga pole mõtet osta ;) Koma kassettikas maksab UK-s enamustes poodides mitte rohkem kui 50 naela. Ilmselt on midagi uut asemele tulemas. Ise sain 41 naela + 9 saatmine. Seega varsti saan oma käega katsuda ja otsustada millega tegu.
Asi ei ole selles kettas vaid, et telli kui palju tahad aga arvet ei tule. Mind välditakse millegipärast.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Ilmselt oled mingisse musta nimekirja sattunud :roll:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

[/quote]Asi ei ole selles kettas vaid, et telli kui palju tahad aga arvet ei tule. Mind välditakse millegipärast.[/quote]

Üks geniaalselt lihtne lahendus on sellele probleemile, võta telefon ja küsi, et milles asi. 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ahti28 »

Vii,võibolla saad kellegagi kaubale tellimise osas näiteks UK netipoodidest,saatekulud kahasse. ;)
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas kiilas »

Tervitused üle pika aja. ;) Jäi silma kuskilt #8 rullide test, äkki pakub mõnele vibutajale huvi.
http://www.yellowstoneangler.com/gear-r ... amsonreels
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

sepaonu kirjutas:
Asi ei ole selles kettas vaid, et telli kui palju tahad aga arvet ei tule. Mind välditakse millegipärast.[/quote]

Üks geniaalselt lihtne lahendus on sellele probleemile, võta telefon ja küsi, et milles asi. 8-)[/quote]


Jah, kui seda kõrvakuulmist oleks, oleks see geniaalne :oops: :oops:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Postikana käis täna. :) Lõikasin saadetise pakist välja , kõik nii nagu peab . Pulgad märgitud , mis millega kokku käib vajalikud kirjad peal. Nii , et projekt teha 2015 aasta suveks neli ritva on käivitunud... :)
Manused
P2110686.JPG
P2110687.JPG
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

See mis ühes kohas on umbrohu staatuses, formuleerub mõne mehe käes hinnaliseks käsitööks... saab vaid heaks kiita!
Kas see punt on 4 ridva materjal?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

See punt on olenevalt pikkusest 12-16 ridva materjal. Aga plaan on teha järgmine projekt 4 ritva. :roll: nähtavasti jääb materjali üle .... mõnele järgnevale projektile .
Vasta