Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Kekkonen kirjutas:
AndriPro kirjutas:Minu kogemuste järgi soomes nii kadedaid ei ole . :roll: Võib olla tuleb see sellest , et soomes jõgesid- järvesid sadu kordi rohkem kui eestis . Ei tea. Plaan on sel suvel otse Utsjoelle .... ja koju sõites ei tea , soomet mööda või rootsi . Ei tea veel sedagi kas see plaan ka teoks saab.
Kui mööda "käsivart" tuled alla, siis ei peagi otsustama kas soome vôi rootsi... kalastad natuke aega soomes, siis rootsis, siis soomes ja... nii siksakitad allapoole :) häid kalapaikku on môlemal pool ja muoniojôe lähedal kôigele lisaks.

See käsivart pidi üles - alla matk on tehtud , päris võõrad need paigad ei ole . Ja kalapuudust seal ei ole . :)
Kekkonen
Postitusi: 13
Liitunud: 30.01.2014, 20:29

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kekkonen »

AndriPro kirjutas:
Kekkonen kirjutas:
AndriPro kirjutas:Minu kogemuste järgi soomes nii kadedaid ei ole . :roll: Võib olla tuleb see sellest , et soomes jõgesid- järvesid sadu kordi rohkem kui eestis . Ei tea. Plaan on sel suvel otse Utsjoelle .... ja koju sõites ei tea , soomet mööda või rootsi . Ei tea veel sedagi kas see plaan ka teoks saab.
Kui mööda "käsivart" tuled alla, siis ei peagi otsustama kas soome vôi rootsi... kalastad natuke aega soomes, siis rootsis, siis soomes ja... nii siksakitad allapoole :) häid kalapaikku on môlemal pool ja muoniojôe lähedal kôigele lisaks.

See käsivart pidi üles - alla matk on tehtud , päris võõrad need paigad ei ole . Ja kalapuudust seal ei ole . :)
Tôtt pajatad, kala seal on :)
Eelmine suvi oli muidugi keerulisem, vett oli väga, väga vähe ja kalasid pidi otsima . Aga see toob tavaliselt ainult pônevust, kas mitte nii ei ole.
Juhul kui su retk tôeks saab ja tuled käsivart pidi üles, siis teretulemas mu kotikoskelle Ounasjokheen!
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Nädalavahetus oli ilus.
Manused
IMG_2171.JPG
IMG_2168.JPG
IMG_2163.JPG
IMG_2162.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

ilmselge kevade märk - kaladel suud ilusat helerohelist lapsepõlverohtu täis 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Täna oli küll kala mõttes väga nukker olukord. Samas nii ilusa ilmaga pole ammu jõe ääres olnud, linnuke laulis ja päike paistis, tartusse jõudes oli väljas +7c. Sellisel veebruari päeval võib nulli jääda küll.
Loodetavasti märts ja aprill asja pekki ei keera.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Vabariigi aastapäeva puhul toimus väike castingu võistlus..... Ja ühtlasi nööride sobitamine..... 8 jalga 2 tolli klaasfiiber ja 6-jalane ühes tükis bambus. Paar kala , mis otsa jäid , ei ole mainimist väärt.
Manused
Foto0304.jpg
Foto0305.jpg
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ahti28 »

Selline üllatus.
Manused
IMGP0257 - Copy.JPG
ohtlikud kaldad
ohtlikud kaldad
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Lõikasin paaril ööl ühe kalalkäigu videosid ja sain sellise muuvi kokku:

Osa 1 https://www.youtube.com/watch?v=onmMlAOhK9c
Osa 2 https://www.youtube.com/watch?v=w6OT2hN-pMM
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

naiss muuvi, kenad kalad jarlo ja jube tümakas taustaks, öak :cry: :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

C&R
C&R
Sai jõe ääres jalutatud.. Kõik kalad läksid tagasi kosuma ;)
Vasta