Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Mina, mina! :roll:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Siin on neli 6-jalast ritva , kõik ühes tükis , st 184cm pikad , hex (kuuekandilised) :roll: Ühest loobun (pildil ülevalt teine nähtavasti) , st annan ära . Variandid .... vahetan millegi vastu , või annan kellelegi , kellel on kõige pikem .... või suvaliselt , näo järgi (kui nägu ei meeldi , siis ritva ei anna :lol: )
No neid hambatikke tuleks kaeks kohe oma silmaga...juba toorikuna tundusid kuidagi kosmose valdkonna teemalised olevat :) Tekib küsimus, kas siit on veel võimalik kuhugi poole edasi liikuda peale selle kus mõned tegelased kinniseotud varrukatega särkidega käivad :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Eile õhtul räägiti mulle lugu....Kena lugu kalamehest. Selle looga sai ridva saatus otsustatud . Teiste huviliste ees vabandan ja lohutuseks võin öelda , et küll neid ritvu tuleb veel niikaua kuni käed -jalad terved .
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Mina kiidan isetegemist, sul andri pole varsti aega putukaidki siduda, hea kui hea legendi jätkuks ritv läks õigesse kohta.
Ma eile töölesõites tegin pidurduse harjutamiseks jõe ääres, kohalik külamees tuli just üle silla tonka näpus, mh, mida, kle särge tonkatan, vaatasin konkse, umbes 2x#8ne streamerikonks, ähh, kle ei viitsi vahetada, tuleb küll sellega, a mida lennutad, ah niisama harjutan uut nööri, ahah. Kiidab, et kle ma ostsin ka lennuka, isegi ühe särje sain kuivaga. Ahah, mitmese toki ostsid? Kle odav oli. Eiei, et mitmes klass. Kle ma ei tea, pole vaadanud.
Muidu tore külamees, viitsib lastega tegeleda jõe ääres, aitab ka jõudumööda selgitustööd teha, et kõiki kalu pole vaja välja võtta ja mis ja kuidas.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ei see ridvategemine putukasidumist sega . Mõlemat saan teha siis kui see õige vaim peale tuleb .... vägisi ei tule midagi ja vägisi tegemisest olen loobunud. No ja kui ei ole seda tegemise vaimu parasjagu , siis tuleb kuskil jõe ääres konutada......
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Täna oli ilus päev , hommikul vara kadusin töökotta ja terve päev sai midagi meisterdatud ..... Para 17-l sai 9 pilbast mõõtu aetud , võib öelda et tegin isikliku rekordi.... nii vist tõsised kalamehed ütlevad :lol: :lol: :lol:
Manused
Foto0331.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Kle see on nagu soovilugude tellimine, ei taha plastnuga, puukkoduubel, no miks laastusi pole, sähh, laastud :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Käisin natuke heitmist harjutamas, veenusin uuesti, et see DAM-i nöör ikka täitsa pekkis asi. Sidusin ühe otsa posti külge ja teisest venitasin, kohe nagu teine nöör. Laotub sirgelt vette, jalge ees ei keera ennast enam sõlme, õhus lendab otse (enne keerutas heite lõpus liidri ära).
Krt ilmselt panin kehvasti peale, peab vist samamoodi kerima nagu tamiili spinningule, muidu mingid keerud sees :roll:
Loll olla küll, oleks pidanud kohe taipama, et sama reegel kehtib lennuka nööri puhul ka.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

kui keerud sees, siis mu meelest ainult venitamine pole õige, sa pead ühe otsa kinni panema, siis kas kinnas kätte või midagi sarnast, suht kõvasti pigistad ja kõnnid niimoodi vabalt oleva otsa poole mitmeid kordi, see ajab need keerud välja, ilmselt aitab ka venitamine mingil määral juurde. Kõik täiesti lootusetult krussitavad tamiilid saab terveks teha tolle kõdimisega, no paadimehed lasevad lihtsalt järgi joosta paadil, saab ka terveks või tervemaks.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Kas pole ohtu, et hõõrdumisel kattepind kannatada saab? Pole ju teab mis kvaliteetne coating...
Ise mõtlesin, et panen ühte otsa hunniku pöörlaid ja venitan posti küljes veel üle. Ilmselt oleks seda parem soojema ilmaga teha, kui nöör vähe pehmem.
Vasta