Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hoidsin seda bambusetoru , tõstsin isegi kõige kõrgemale riiulile ..... puhas kuld rootsimaalt . Aga viimane bambus hr. Stefanilt. Küsimus suurele ringile . Keda ma nüüd uue bambuselasti saamiseks kiusama hakkan ? :)
Manused
Need  pilpad  lõikan veelkord pikupidi pooleks...
Need pilpad lõikan veelkord pikupidi pooleks...
ühest  bambusetorust  saab  pea  3 ritva  kui   hea kvaliteet  on....
ühest bambusetorust saab pea 3 ritva kui hea kvaliteet on....
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas: Küsimus suurele ringile . Keda ma nüüd uue bambuselasti saamiseks kiusama hakkan ? :)
Mingi auhind ka ikka äraarvamisemängu juurde käib? :D B tähega äkki nimi hakkab ? :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: :roll: :roll: Mingi auhind ? :roll: Otse loomulikult , aga selle "auhinna" saab see , keda ma kiusama hakkan , et uut bambuselasti saada . Arvajatele jääb seekord mängurõõm. :lol:
Manused
üritan   niisugust   isikupärast   kirstu   välja  mõelda   , kuhu  &quot;auhind&quot;  ära mahuks.<br />Tööriistakasti   noh.
üritan niisugust isikupärast kirstu välja mõelda , kuhu "auhind" ära mahuks.
Tööriistakasti noh.
lipumaterjal  ja putukad  ....  või peaks olema  vastupidi?
lipumaterjal ja putukad .... või peaks olema vastupidi?
rullidele  tuleb  muidugi  pehme kest  , et  ei koliseks.
rullidele tuleb muidugi pehme kest , et ei koliseks.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Äratasin salmo täna talveunest. Hommikul tuli selline kihk peale, et rsk nüüd on vaja neid polyleadreid, kohe, rsk, loomulikult helistada ei viitsinud, a tee pealt tegin kõne vanale salmo müügimehele, et mihke pood valida, kus kõige parem valik oleks. 10.01 astusin poodi, käin tuuri ära, põle sttagi lennukavärki, küsin müüa käest, ää, mää, täna ei saa, mistähendabeisaa, no meil alles pransusmaalt tuleb, mis loll jutt, kas sul pole old siis sees lennukavärki, nu on, a see ära pakitud, mismõttes, no kastis, no võta välja oma kast, no pole aega, tra ma sõitsin tund aega siia kolkast, no a miks sa ette ei helista, tra miks ma ette pean helistama, ma usaldan oma salmot (loomulikult olin esimest korda salmo poes), a sellise argumendi peale sulab ka vale jalaga ülestõusnud pahur müüa, no toodi üks tädi, avati kast, sain aru, et tädi on asjast väga kauge inimene, kaevasin ja sortisin, mille tulemusena tekkis letile loogiline stuff ja keegi tuli mõttele, a paneme siis asjad välja, mis siin ikka mökutada :lol:
Tegelikult oli neil enamus tarvikutest olemas, sobrasin omale leadreid, mingi nymfimise indikaatoripläga, nipetnäpetpudipadi.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Tallinnas peterburi tee poes ja Tartus on paar nädalat tagasi vist umbes lennukakraami tekkinud. Veits kallis minu rahakotile, aga kui kindel asi puudu, siis saab sealt abi küll. Aga sul on õigus, klient ei peaks poele selgitama, et millisest kastist kaup välja tuleb tuua.
Mu lemmik poe üllataja on hoopis Koduekstra, kus müüakse lendõnge putukaid. Üks eur kümme tükki vms :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

No ega miskit häda ka selle salmoga polnud, kisa palju, a asi laabus.
Mihkesed need euri eest kümme putukat on ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ostke Tartu Salmost see Balzeri 8-jalane ritv ära , muidu pean ise minema poest ritva ostma ... krt , piinlik oleks :oops:
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Seal jah oli mingisugune komplekt kalastuskaupade hulgas. Kuskil siuksed 6 või 8 suurused märjad putukad, üsna robustselt seotud hästi värvilised. Ma millalgi ostsin selle komplekti, kui endal sidumismaterjali ei olnud, et oleks midagi loopida. Ma usun, et kui teaks, mismoodi püüdmine käib, saaks isegi nendega kala kätte. Palju põnevam muidugi ise siduda.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Mul ka need koduekstra lennukaputukad olemas. Oi kus ma määrisin neid mingi mögaga, tra ei uju noh. Siis võrdlesin Fulling milli ujuvate putukatega, selge värk, märjad putukad. Püüavad kuradi hästi tegelikult. Ainuke millega purtsil kala otsa olen saanud on see koduekstra märg, türkiis sinine hõbeda tinseliga.

Andri, miks Sind see balzeri latt huvitab? Räägi äkki lähemalt,kahtlustad, et on hea asi?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tegelikult on see Balzeri komplekt. Mingi rull oli ka küljes. Et kas on hea . Ma oleks ta äragi võtnud , aga .... kas ka kalale oleks sellega jõudnud ? Pean kõvasti pingutama , et olemasolevad käigus hoida. Aga ritv ise on niisugune .... kui ei meeldi on hästi , kui meeldib , on jama , oled sõltlane . Ja kui nööriga veel natuke pusida ... aah ei taha mõeldagi.
Vasta