Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

tegelikult on pisut nokitsetud....
Manused
See   oleks  siis  võõrastemaja .  4 tuba +  kaminasaal  , pesemisvõimalused , WC-d  jne....
See oleks siis võõrastemaja . 4 tuba + kaminasaal , pesemisvõimalused , WC-d jne....
See  oleks  siis  võõrastemaja juurde  kuuluv saun .<br />Mis ma korstnaga  saunast  arvan  , selle  jätan  enda  teada .... viisakalt
See oleks siis võõrastemaja juurde kuuluv saun .
Mis ma korstnaga saunast arvan , selle jätan enda teada .... viisakalt
Sauna  juurde kuuluv  tiik .  Külmaveeline  , toimib  supluskohana  ja <br />punase kala  külmkapina .
Sauna juurde kuuluv tiik . Külmaveeline , toimib supluskohana ja
punase kala külmkapina .
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas tarvo »

oeh, sel ajal kui mõni siin otsib omale kohta, siis nagu oleks soola haavale visanud :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas sepaonu »

selle muru pealt võiks läbi jalutada nano, maxi ja supersüsinikega, möödaminnes pangest litslatikaid ja kogrekesi tiiki lasta, teinekord tal hea neid pambusega väsitada, paneb stuudiosse kuivama, pärast raamib ära, siis ühtlasi ka galerist, kompositsioonid kuivanud kalast
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Selle asja juures on unistajaid mehi 2 , teostus on ühe mehe oma , abilisi ei kasutata .
Kogu kremplist sai piltidele osa . Kõik see on siiani olnud oma tarbeks . Ja praeguseks on need kaks unistajat aru saanud , et sellest "paradiisist " võiksid osa saada ka teised. Paar tiiki veel kaevata , ehitada veel , suuremjagu sisetööd . Ja ollaksegi külaliste vastuvõtuks valmis.
Ja kogu selle krempli keskuseks siis lendõngestuudio. Kas ka muuseum , seda arutame .
Kokri ja litsilatikaid pole vaja tuua , neid kohti kust neid püüda on ümbruses küll ja küll.

Unistame edasi...... Ja mis kõige tähtsam ... ei ole nii ekstravagantne kui šotimaa lordidel , vaid niisugune tagasihoidlik .... 8-)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Madis »

Kui tõsiselt räägid siis on küll see väga vinge ettevõtmine. Esimene omalaadne eestis siis ju?
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas andur »

Müts maha, Andri, sinu ees! Kihvt maapealne paradiis küll sul. Mina kahjuks nägin vaid jupikest ja sedagi õhtupimeduses - peab vist end veel külla kutsuma!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Vladi on ikka krdima ilusad sõnad kirjutanud... https://www.youtube.com/watch?v=u1Yj4MWWrG8
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Tarvo tegelikult ma võin osutada teenust ... järelaitamistunde unistamises ;) ( tunnihinne umbes nagu reaktiivlennukil :lol: )
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Birgit »

mis stuudio, muuseum... pigem nagu lendõnge kuningriik
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Minu äratuskell .... täielik terrorist . Tuleb hommikul magamistoa akna alla , pasundab nii kaua kuni olen üles ärganud , kohvitanud , lähen õue hommikust tubakat tarbima . Siis, olles veendunud et mees on ikka jalul kindlalt juba , suvatseb mingil hetkel ära minna.
Manused
Foto0357.jpg
Vasta