Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

ZiiN , võta sepalt ritv ära . Sellise Teno ääres pesust lahti koorid oled tehtud mees korraga. Sellisega püüab Teno peal vägagi hästi , jutustagu need neti jutumehed mida iganes. Korralik , vahetatavate otstega heitepea , jooksunöör , standard 200 m põhjanööri ja kui kalajumalad sinu poolt on , saad joosta ja sikutada . Mina ise gloomise fännide hulka ei kuulu , seda ära valiku juures arvesta .
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Jah ässitajad mehed olete kõvad aga kes vastutab kui see asi meeldima peaks hakkama? :D Andri putukakarbi pean niigi juba vägisi "maha unustama", et vahest muudele putukatele ka tööaega anda. Ei saa kiusatusele vastu panna, et käes hoiaks seda kahekäelist korra küll, kas siis kuskil Tallinna lähedal Sepaonu kohates või on mõni jämm ka lähiajal tulemas?
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

ZiiN kirjutas:Jah ässitajad mehed olete kõvad aga kes vastutab kui see asi meeldima peaks hakkama? :D Andri putukakarbi pean niigi juba vägisi "maha unustama", et vahest muudele putukatele ka tööaega anda. Ei saa kiusatusele vastu panna, et käes hoiaks seda kahekäelist korra küll, kas siis kuskil Tallinna lähedal Sepaonu kohates või on mõni jämm ka lähiajal tulemas?
17 mai Porgandi jamm. Jammime voi... 28- s leht.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ahh , mis ässitajad nüüd.... :) Aga mõtle ise , jaanipäeva paiku lähed võtad Tenost , tuled Tunturituvate kohvikusse hommikul Marjo pontšikuid sööma , saad mulle ka muljetada , kui hästi läheb.... Ja juuli lõpus lähed Narva , võtad otu eest selle kõiksesuurema. :)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Ziin, vastutajat pole vaja otsida, niikuinii hakkab meeldima.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Ma suure tõenäosusega ennast porgandijämmile kohale vean. Võin ka üks õhtu sõita kohilasse, seal grossi silla juures kakrazz hea lõhekärestik kahekäelisele ilma lõheta, Birgitiga kudruta ziin, tal üks vähemalt, a kahtlustan, et koos mehega kaks kahekäelist, võib õhtuse microjämmi teha kohilas. Nööri mul pakkuda pole sellele tokile, rulli võin proovimiseks oma nöörist vabastada või sul äkki haugiriistad klapivad sellele.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Nii , liimitud . Paari päeva pärast võib lakiga mässama hakata... Nüüd saab juba painutada ja käepidemeid sobitada :roll: või lihtsalt targa näoga silitada 8-) Dickersonid 6611 ; 8015 ja Youngi Para 17 . Pildi üleval servas üks 60 aastat vana Sharpes .
Manused
Foto0375.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

kaks suplerit on skleroosi tunnus, mõõdad kahega korraga, siis järgmist kohta ühega, siis teise pealt hea vaadata, oot, mis see eelmine mõõt oli ? :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Kohila lõhekärestik :lol: on harjutamiseks hea, saab hästi mõlemalt poolt voolusuunda proovida, kuigi praegu jääb ka seal vett aina vähemaks.
Ehk mu kahekäelise nööd võiks proovimiseks sobida, see #9-ne. Microjämmiks valmis õhtupoolikutel ja nädalavahetustel iga kell.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Minule sobib ka õhtupoolikud suurepäraselt, kui päris aus olla siis täna oli plaanis 2-te äsjasaabunud ritva kuskile tallinna lähedale testima minna niikuinii, niiet kui Sepal ja Birgitil ka täna veeäärde asja siis võin vabalt auto sinna suunda ka keerata :)
Vasta