PUTUKAD 2014

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Putukasidumine on edenenud päris kõvasti kohe....Ostsin kuulpäid , lasin neil postimajas paar päeva seista , nüüd vedelevad sidumiselaua peal ...... Käin neid korra päevas ikka vaatamas . :)
Manused
Foto0373.jpg
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas andur »

Ma olen vahepeal umbes kolm karpi konkse kuivadeks putukateks sidunud. Kala küll ei ole veel saanud, aga vähemalt siduminegi teeb rõõmu. Äkki kunagi saab mõne kala ka kätte!

Kas näiteks Kamasani klassikaline B175 on hää konks? Ma siin hetkel igasuguseid kasutanud, aga toda mitte. Jutuubis paljud seovad just sellele kuivasid. Mõtlen nt #10-14 tellida.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:Putukasidumine on edenenud päris kõvasti kohe....Ostsin kuulpäid , lasin neil postimajas paar päeva seista , nüüd vedelevad sidumiselaua peal ...... Käin neid korra päevas ikka vaatamas . :)
õhtuse naeratuse meelitasid välja selle jutuga, a mis plaanis siduda oli, rääkida ju ikka aega on sul, räägi, ma seon ära, pistan pildi, saad maha viksida, omal ka lihtsam :lol:
Mu meelest andur 175 märja konks, võibla sellisele jube hästi kandvale ja ujujale kõlbaks, foamipäevik või tõsine hirvetuust
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas lauri »

andur kirjutas:Kas näiteks Kamasani klassikaline B175 on hää konks? Ma siin hetkel igasuguseid kasutanud, aga toda mitte. Jutuubis paljud seovad just sellele kuivasid. Mõtlen nt #10-14 tellida.
mulle Kamasani konksud meedlivad, teravad, tugevad, suhteliselt odavad, kasutan ujuvatest striimeriteni. B175 on aga siiski rohkem märja putuka konks, jämeda traadiga; B400 on Kamasani 'ametlik' ujuva putuka konks.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Täna lähen jõe äärde vaatama mida ma siduda tahan ja muidugi proovin ära arvata mida need "saksad" seal jões tahavad. Aga suur plaan ongi niisugune , et seon putukaid nn " jooksvalt " . Ja teine mõte on asja juures teha igale ridvale oma putukakarp . Selle idee juures on vaja need viimased kolm ritva püüdma saada . Üks neist pinnakaridvaks ja kaks striimeriritva . Need striimeriridvad peaksid siis kergelt toime tulema uppuvate liidritega. Ja sealt siis tulenevalt ka putukad.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

sepaonu kirjutas:
AndriPro kirjutas:Putukasidumine on edenenud päris kõvasti kohe....Ostsin kuulpäid , lasin neil postimajas paar päeva seista , nüüd vedelevad sidumiselaua peal ...... Käin neid korra päevas ikka vaatamas . :)
õhtuse naeratuse meelitasid välja selle jutuga, a mis plaanis siduda oli, rääkida ju ikka aega on sul, räägi, ma seon ära, pistan pildi, saad maha viksida, omal ka lihtsam :lol:
Mu meelest andur 175 märja konks, võibla sellisele jube hästi kandvale ja ujujale kõlbaks, foamipäevik või tõsine hirvetuust
:) Lauri , läti piirile on hirmsasti rohutirtsu vaja , peab paremini ujuma kui õngekork . Ja ei mingit kunstipärast , vaid ikka originaalilähedast . :roll:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Ühte putukat on veel vaja ... Kui seisad lätipoolse kalda peal ja heidad eesti kaldasse , siis seal käreda all otsas see kala on . Siiani on kaks kala otsa jäänud ilusti suust ja kaks väljaspoolt . Ja üks oli kinni krt teab kustkohast (nt seljauimest). Toiminud on popper , mudler ja eelmine aasta üks striimer (kuulmudleripeaga) Kala ise suur ja ilus , läti poolel olles võib ühe üle 50 cm-se isegi kotti panna. :)
Ma nüüd viksiks maha hea meelega . :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

arvatavasti saan aru ainult siis, et mida sul vaja, kui seisan läti poole peal, viskan miljon korda eesti poole, nullin niljon korda, siljon korda vahetan sitikaid ja siis kui päike metsa taha ära kaob, vat siis tuleb tunne peale, et tean mida ta tahab, niive? Vaatasin, dixielandi kohvikusse mul kodust 206km, kannatab õhtuti käia küll koiva peal.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

B175 #8
Mingit keerutamisjuttu pole vaja ajada, konkreetne vastus, kas viskan minema või viskan vette
mudl2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Asi areneb .... Iga putuka sisse 10 keerdu tina , süsimusta liidri otsa ja hakkavad uppuma küll ... 8-9 klassi klaasfiibriga heidab vabalt ära . Maikuu tõotab põnev tulla. :)
Manused
Foto0381.jpg
Vasta