Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

sepaonu kirjutas:kaks suplerit on skleroosi tunnus, mõõdad kahega korraga, siis järgmist kohta ühega, siis teise pealt hea vaadata, oot, mis see eelmine mõõt oli ? :lol:
Tegelikult kui see hetk , oot-oot mis see eelmine mõõt oli ? , kätte jõuab tuleb töö ruttu käest panna ja kalale minna ....kasvõi mitmeks päevaks. Võimatu on teha kui mõnikord need numbrite read 0,00...midagi meeles ei seisa.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Just täna ōhtu on mul täiesti ebasobiv :(
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Selge Birgit, eks ma lähen lennutan täna veel ühekäelisi aga pakkuge mõni õhtupoolik välja mis sobiks ja võiks ühe minijämmi ära teha küll, võtaks natuke 3 klassi kaikaid ka kaasa siis saab need Kohila viidikad lõhedeks muundada :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Läksin töökotta ja leidsin hööveldamise laua pealt sellise ridva projekti ... :lol: :lol: :lol: Hööveldan neid vist mitu .... :lol: :lol: :lol:
Manused
P4240001.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Mulle homme ei sobi, l-p sobib. Seda ebaolulist nüansi ka ikka ziin märkasid, et minusugune ahnik tahab mingit teist tokki vastu saada ja kõige sitem asi selle asja juures on see, et ma ei tea mida ma tahan, mul jäigad s-4jad 9jalased #5 ja #8, tagavara millega ei püüa on vist nite, midagi uut mänguasja tahaks, erinevat praegusest, on sul miskit pakkuda ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

no näe Sepa, ZiiN'il on viidikamuundajad olemas, ma tahaks küll neid proovida. L-P sobib hästi.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Sai tänane ridvaristimine tehtud ja mõlemad kaikad nii haugi kui forelliga kalaseks määritud :) Sepaonu kui sa ei tea täpselt mida tahad siis kas üks 7 jalane 3# kaigas (Greys GRXi) paneb kõrvu liigutama? See hetkel selline nurgas seisev kuna oma lemmik võsajõgedele sai veel lühem 6 jalane tokk ostetud. Saad ka proovida kuidas 20 cm kala võidelda suudab :D See nädalavahetus mulle ei sobi, sest juba plaanid Tallinnast kaugemale liikuda aga järgmise nädala õhtutel sobiks küll.
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Mul siin üks nöör, ma ei tea misse on. Esiots on ühtlase jämedusega ja küllalt jäme, raske "heitepea" (?) ja edasi peenike ühtlase jämedusega running line. Kas see ongi mingisugune spets nöör? Mu tavalised WF nöörid ikkagi koonjalt lähevad otsast jämedamaks, siis kõhuosa ja siis jälle peenikeseks, see on teistmoodi. Mis sellistega tehakse, mis olukorras võiks vaja minna? Ostsin ta WF-5 nöörina ja sooduka letist nö tundmatu WF5 nöörina. Tuli selline naljakas.
Peale vaadates tundub selline aga võin ka eksida:
Pilt
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

See üks "saagimise" nöör on , merel , järvel hea , tuulistes oludes hea .Raskemaid putukaid kannab hästi , aga rull -ja speyheiteid teed sellisega juhul kui heitepea on :roll: no 12 m või pikem.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Käisin korra salmost läbi. Krt selle balzeri kaika eest küsisid 62 euri. Täitsa lolliks läinud.
Vasta