Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

trellide järgi nummer 3 tundub jube ekstreemne, ma 5ga kuses tuulise ilmaga, 3 rannailmaklass ? Mida ja millise vee peal sa ziin tolle kolmega püüad ? Kas need korrad, kui vastik piraaja sugulane viidikas tuleb otsa, lappad tigedalt nööri sisse, et kiiremini tagasi visata tuleb naudinguks keerata ? :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Ega see polegi selline 25+ meetri paugutamise relv... see on minul selline mõnusate pisikeste nirede relv kus on hea lühikesi täpseid heiteid teha ja ka rollcast tuleb täitsa normaalselt. Seal kus on võimalik ise liikuda on sellise ridvaga võimalik ka heita ja kus 9 jalasega sai peamiselt ainult roppe sõnu lausutud on nüüd võimalik ka kala saada :D Eile külastasin jälle ühte sellist nire:

f21.jpg
Manused
f22.jpg
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Oo nii ilus wychwoodi rull! Kas töötab kenasti?
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Tal minuarust ei ole eriti ühtegi asja mis võiks katki minna, sama primitiivne nagu Neeva ketas :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Ega ma oma segases jutus ka mainisin, et lühemat tahaks, ikka päris paljudes kohtades olen 9sega põlvitanud, ei taha jah hästi okste alla ära mahtuda ja kus sihke räga, seal kaugusrekordeid pole reeglina vaja ka teha. Mis kaladel mokas on ziin, klinku? Meil kohalik särg koeb, enamus kala vastu põhja, jamasin tükk aega eile õhtul, et külakassid söödetud saaksid, pärast mõtlesin, et rsk kuivakarpi autos polnud, oleks äkki pinnast üritanud neid üksikuid vallatlejad, kes plärtsutasid. Vimmapüügi ajal üksikud turvad pinnas käivad ennem päikseloojangut, midagi ei lenda veel, viidikat vist närivad.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Klinku andis see nädalavahetus juba ilusti kala jah ainuke asi, et üks putuka kuivatusmögin ujus eelmine aasta allavoolu ja teine on kadunud. Naturaalpardiperse CDC oli ainus mille sain käepäraste vahenditega veepeal hoida niimodi, et peale igat kala ei pidanud putukat vahetama. Kohila minijämmi siis üritame teha enne kui suured pühad tulevad või lükkame kuskile kaugemale?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Ma nädalapäevadest ja pühadest mitte midagi ei tea, mul elu käib sisetunde ja ilma järgi, praegu vaatan ilmateadet, et neljap-reede võiks ühe kodust kaugema tuuri teha ööbimisega, mu poolest võiks e-t-k ära teha selle minijämmi, ma päeval peksan tööd, peaaegu iga õhtu kalal, mul taskus 5030657, tööl ma ei kuule mitte midagi, a tagasi helistan, kui klapid peast võtan ja kohvet rüüpan, praegu ju selline õnnis aeg, et kala närib peaaegu üheksani, putukat näeb kümneni.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

e - ei sobi, t-k jne on sobivamad. Kohila lõhekärestik on päris kokku kuivanud, kohe veski all veel laiust jagub.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

teeme ära teisipäev või kolmapäev õhtul, sest sellega on nii, et mis tehtud see tehtud
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Aga teeme siis homme ära, orienteeruvalt kella 18-19 paiku sobib?
Vasta