Kalalkäigud.

Vasta
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Mõnikord on hea ikka kui müüjad vale kauba objektile saadavad. Kohe tekkis ajaaken, et kalale sõita. Lootsin mõnda harjust kohata. Alguses täiesti vaikus, siis paar jõekat ning haug ja kell 16.00 ärkas jõgi ellu ja harjus hakkas pinnast sööma. Sai siis pinnakas otsa pandud ja mõned ära konksutatud. Hooaja esimene pinnaka püük nüüd ka tehtud :D
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

Eile oli tõesti ilus õhtu jõeääres, parajalt soe, sääsed veel ei hammusta, kuulsin selle kevade esimest ööbikulaulu ja mõned kalad sain kah.
Õhtuhämaruse tegija putukas olid kuulpeaga cdc streamer.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tänase vihmasajuga oli hea jões mulistada ja forelli kiusata .
Manused
Foto0401.jpg
Foto0403.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Sai meres haugipüügi hooag ka avatud, kala oli täitsa olemas aga tegelesid enamasti ainult järgiujumise ja naksamisega. Üks selline sai siiski ära konksutatud ja sõit võis alata... :)
h23.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Sidusin täna õhtul lipsu otsa mudleri 8-) Lapseohtu võtjaid oli palju , üks oleks vast mõõdu välja andnud . Nii , et tahavad küll :)
Manused
Foto0406.jpg
Risto
Postitusi: 29
Liitunud: 05.01.2014, 21:59

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Risto »

Mõned päevad tagasi Kasarilt.
Läksin jõe äärde. Nägin et umbes 1.5kg haugid peesitasid ühes sopis pinnal Päikese käes, lasin neil ninaeest hõbedase tinseli läbi, nad ei teinud sellest väljagi. Mõtlesin, et okei, täna pole minu päev, läksin siis mujale. Leidsin kotist punase veekindla markeri ja värvisin selle tinseli punaseks :D . Heide, natuke voolus mängimist ja....kinni. Hmm, okei. Tegin ridvaga paar kiiremat liigutust, ehk tuleb lahti. Ei tulnud. Tõmbasin siis korra heitenöörist käega ja järsku tuli üks tõmme vastu. Võtsin ruttu maast ridva ja kerisin nööri sisse. Vastas kaldas jälgis üks tonkataja seda kõike pealt, jättis isegi oma püügi pooleli, et mulle kaasa elada. Ligi 20 minutit väsitamist ja kaldal ta oligi. Muidugi tegi vahepeal päris pikki sööste nii üles- kui allavoolu. Lips kõigest 0.17mm ja see oli risti suus. Nii kui kalal käe taha sain, läks lips pooleks. Kalal kaalu 3.6kg. Ilmselt mingi algaja õnn :lol:
Manused
IMG_20140508_061315.jpg
kivikas
Postitusi: 34
Liitunud: 11.03.2013, 18:06
Asukoht: tallinn

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas kivikas »

tinseli taga 0,17 lips :?: kas maa pealt on õige tamiil otsa saanud või oli su tinsel nr 14 konksul?
Kes korrakski on keskpärasuse pulgakommi limpsinud, see imeb kogu järgneva elu...
Risto
Postitusi: 29
Liitunud: 05.01.2014, 21:59

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Risto »

kivikas kirjutas:tinseli taga 0,17 lips :?: kas maa pealt on õige tamiil otsa saanud või oli su tinsel nr 14 konksul?
Kui aus olla, siis mul pole aimugi millist varustust haugipüügil kasutada. Kunagi ammu sai paar tinselit ostetud ja mõtlesin, et prooviks neid siis esimest korda.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Kala on võimas! Õnne ja tarkust oli sul piisavalt kui suutsid sellise niidikesega ta kaldani saada :D Aga kui konkreetselt haugi püüdma minna siis mida robustsem ja tugevam tamiil + tross seda kindlam!
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas andur »

Kala on võimas! Ma ei ole spinningugagi nii suurt saanud. Haugi lennuka otsa ei ole ka veel saanud, aga äkki tuleb ka see päev.
Vasta