Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Jämm oli kena . Ühtegi ridvakomplekti ei trehvanud kätte , millel nagu midagi oleks paigast . :roll: Nooremad mehed , keda siin foorumis tükin vahepeal materdama on live`s lahedad kalamehed . Sepp , rauatöömehena , kardab bambusritvu nagu marutaudi :lol: . Aga nakkus levib. 8-) Tasemel putukaid oli niipalju kui tahad. Isegi minu karpi sai midagi :D Järgmise korrani.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Mulle pisteti uus ja imearmas mänguasi pihku, too aga tundus niivõrd mõnus, et teised ridvad jäidki autosse ripakile. Ristsed tehtud, tulemuseks mitu harjust, üks lause selline, et pidi kahe käega hoidma, poleks uskunud, et Eestimaal nii suuri leidub. Ei mõõtnud, ei kaalunud, lihtsalt nautisin vaatepilti. Päeva lõpetuseks sain ka turvaga käe valgeks, kõik kalad E12’ga. Pildid otsin õhtuks üles.
Ilus päev oli, tänan toreda seltskonna eest!
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Roland »

Väga tore kogunemine! Eelmisel aastal jäin asjast ilma kuna alustasin lendõngitsemist juuli alguses ja tuli nüüd pikalt oodata. Nümfiga püügi kogemus varem puudus, sai ka see viga parandatud ja tulemuseks oli harjus. Tänud kõikide õpetussõnade eest! Järgmise korrani!
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Aitäh Birgit, Esmaspäeval võetaks niidid välja ja nädalapärast võib uus jämm tulla. Kas uus kokku saamis aeg on plaanitud või veel jäi lahtiseks. Ja suvise ""treeninglaagri" tegemist ja veel ühtekomateist"" mis sellest plaanis sai.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Uut kokkusaamist ei ole plaanitud veel . Treeninglaagrist ei olnud aega rääkida . Päev on ju nii lühike , nagu alati , pool umbes jääb järgmiseks korraks.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Uut kokkusaamist ei ole plaanitud veel . Treeninglaagrist ei olnud aega rääkida . Päev on ju nii lühike , nagu alati , pool umbes jääb järgmiseks korraks.
Siis on hästi, et jäin poolest ilma. Eks ikka pool Neppi parem kui terve tuvid nii vist vanarahvas ütles.
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Ohh jah tundub, et kõigil oli väga lõbus, tore ja juttu kauemaks kui aega oli :) kuna ise sain ainult esimese tunni olla :cry: (kui üritus polnud veel alanudki) siis ka mina ootan järgmist kokkusaamist...
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

mõni klõps jämmilt - pildil vaid hambaorgid
testivad
testivad
Andri harr
Andri harr
Minu turb
Minu turb
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Jämm oli tõesti vinge, sai uusi asju proovida ja heitetehnikat lihvida. Kuna kõik on kõiki juba tänanud siis mina tänaks ilmataati hea ilma eest ;)
P.S Loodetavasti ei pea uue jämmi kordinaate pikalt ootama.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Väga ilus säinas Birgitil ;) Kui ma õigesti aru sain, siis tuli see ka E12 peale?
Vasta