Jämmime või ?

Vasta
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Säinas-turb :oops: , ma pole enne nii lähedalt kumbagi näinud, ehk saan segiajamise andeks. Seegi E12’ga, ma Sepa õrritamiseks vaid eurooplasega püüdsin.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Paarkümmend säinast ja samapalju turbi püüda ja edaspidi pole vaja kahelda, uimi vaadata või nende värvi, kere ehituse järgi on kõik selge, säinas on nagu oleks turvale peale astutud :lol:
Mind võib ikka ärritada ja õrritada :lol: , ka tolle e-tolvaniga, ma jube vähe liigun kilulinna poole, a kui juhus tuleb, siis kõllan ja kerjan toda pardi sulge ja isegi seon neid peotäie, a siiski usk puudub, tean, et svenssonitel üks popimaid, a mul praegu sihke tunne, et see alushacklega caddis priima putuk ja universaalne putuk, saab surnutriivi teha, saab pinnas lohistada triipu tehes, saab vee alla uputada ja stripata, võibolla väga kiires voolus panustaks coddardi peale, see on siiski penoplast, kahetsen, et eelmine aasta ei püüdnud sellega.
Võibla kunagi satume koos kuhugi harjusevetele, siis võib igasugu putukaid samale joonele panna, ärritada, õrritada ja õpetlikke õpitunde mulle anda :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Panen nad siia siis ka kõrvuti . Ehk abiks.
Manused
Turb
Turb
Säinas
Säinas
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Püüa nüüd piirijõest nädalavahetusel see teistmoodi särg ka kinni, kui omal meelde ei tule, siis T tähega hakkab ja pane pilt siia, siis kõik kolm segadust tekitavat kala reas kenasti :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Kuuejapooleste jämm toimub poole kuue ajal :) . Vana-Vigala sillast allapoole mõni meeter. Kuupäeva ei tea , võib pakkuda kui huvi on. :roll: 06.06 ?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Minu poolest võib jämmida 6dal, suure tõenäosusega mina 7dal ei saa. Koht ise õhust heideteks ideaalne, püügimaad allavoolu palju, võin näidata ka ühe hea juurdepääsuga oluliselt põõsasema lõigu.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Plaan on siis suurelt selline . 6-ndal õhtupoole Vana-Vigalasse ja jämmima , 7-ndal jämm jätkub õhtuni välja . Võib-olla tiirutaks seal jõgedel ... võib-olla istuks paigal , püüaks , grilliks , mis iganes.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

klaarib ära õhtuks, tuulevaikne kah
v-v.jpg
v-v.jpg (79.03 KiB) Vaadatud 7917 korda
* Lisaksin ühe fakti, et üks teine külamees on minust 1000 ja 1 korda rohkem kordi suu lahti teinud :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Heh , sepp sa oled foorumis vatramise kohapealt ikka jumala poisike veel.... ainult mingi 480 sõnavõttu :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Jäin väga rahule. Sain paariks päevaks "juhtmed seinast välja" ja uusi ideid.
Manused
Nagu  ikka  jämmil ... Birgit püüab  kala ...
Nagu ikka jämmil ... Birgit püüab kala ...
ja  kaldal  on  "õpetajad".
ja kaldal on "õpetajad".
Minu  Vigala  turb.
Minu Vigala turb.
Vasta